Konferencja prasowa C. Flachbetta 9.12.12r.

Konferencja prasowa C. Flachbetta 9.12.12r.

Postprzez Cristian Flachbett » 9 gru 2012, o 14:01

Konferencja prasowa Cristiana Flachbetta - 9 grudnia 2012 r.



Witam wszystkich przybyłych gości na tej konferencji prasowej!


Jak Państwo wiecie, pojawiło się wiele kontrowersji związanych ze szczytem M-6, zwłaszcza z przygotowaniami do niego...
Pewnego ranka wstałem z łóżka i wypiłem szklankę herbaty. Włączam pewną stację telewizyjną (informacyjną). Patrzę: "Szczyt UE trwa". Wtedy pomyślałem, że można by było zorganizować podobny szczyt - spotkanie sześciu państw, wcześniej zaproszonych. Myślałem, że to wypadnie trochę inaczej...
Pierwsze kontrowersje wśród, przede wszystkim, obywateli Trizondalu (nie chce nic złego powiedzieć) wzbudziły losowo wybrane kraje. Potem było coraz gorzej... Szczególną wpadkę zaliczyłem w Al Rajn. Zamiast przywitać się ze wszystkimi w Sali Powitalnej, od razu wtargnąłem z zaproszeniem do Sułtana. Za moje fatalne zachowanie serdecznie przepraszam wszystkich obywateli Federacji, zwłaszcza jej władze.
Kolejną poważną "wtopą" było moje spóźnienie na kongres. Choć wciąż będę tłumaczył to, co wcześniej już tłumaczyłem: 7 grudnia - dzień rejestracji dla gości zagranicznych, dzień, w którym mogli po państwie się rozejrzeć, może nawet oswoić się z nim (w pewnym sensie), a 8 grudnia pierwszy dzień M-6.
Dziś to nieudane przedsięwzięcie dobiega końca. Nie można uznać go za udane. Była to jedna, wielka wpadka, za którą wszystkich przepraszam.
Organizacja II Szczytu stoi pod naprawdę wielkim znakiem zapytania.

Dziękuję za uwagę.

Chętni mogą zadawać pytania.
(-) Cristian Flachbett
______________________________
były prezydent Republiki Santanii i Burgii
jeden z jej twórców
poseł
polityk
Cristian Flachbett
 
Posty: 492
Dołączył(a): 24 sie 2012, o 12:06

Re: Konferencja prasowa C. Flachbetta 9.12.12r.

Postprzez Abdullah Aykm » 9 gru 2012, o 16:33

Pytanie I(Gazeta Islam news)
Po co wam był ten szczyt potrzebny
Szejk Mufiti Abdullah Aykm
Imam Islamski
Abdullah Aykm
 
Posty: 61
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 14:51

Re: Konferencja prasowa C. Flachbetta 9.12.12r.

Postprzez Cristian Flachbett » 9 gru 2012, o 18:09

Odpowiadam:

otóż celem szczytu było, przede wszystkim, zbliżenie się do siebie państw poprzez, m.in.: rozmowy i dyskusje dot. przyszłości mikroświata.
(-) Cristian Flachbett
______________________________
były prezydent Republiki Santanii i Burgii
jeden z jej twórców
poseł
polityk
Cristian Flachbett
 
Posty: 492
Dołączył(a): 24 sie 2012, o 12:06


Powrót do Kancelaria Prezydencka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron