Witam

Dopiero co przybyłeś do Wspólnoty? Przedstaw się i przywitaj z jej mieszkańcami. Tutaj dostaniesz wskazówki co do dalszego pobytu. :: If you are speaking English or even other languages, you're welcome to post your greetings and introduce yourself. You can also ask for directions here.

Re: Witam

Postprzez Hewret Primus » 17 lis 2012, o 21:14

James Fleur napisał(a):Gliven Sorve się nazywałem



repvictoria.cba.pl/forum

Wspólnie z Schmitzem czekamy na Ciebie!
Hewret Primus
 
Posty: 25
Dołączył(a): 6 lis 2012, o 16:46

Re: Witam

Postprzez Cristian Flachbett » 17 lis 2012, o 21:15

Panie Primus, nie wie Pan chyba, kto to był Gilven Sorve!
(-) Cristian Flachbett
______________________________
były prezydent Republiki Santanii i Burgii
jeden z jej twórców
poseł
polityk
Cristian Flachbett
 
Posty: 492
Dołączył(a): 24 sie 2012, o 12:06

Re: Witam

Postprzez Hewret Primus » 17 lis 2012, o 21:20

Cristian Flachbett napisał(a):Panie Primus, nie wie Pan chyba, kto to był Gilven Sorve!


Wiem, bo to ja zbierałem na niego dowody oskarżającego go. Ale teraz są potrzebne wszystkie ręce do odbudowy Ojczyzny. Poza tym, wyrok wydany przez Marcela Hansa upłynął we wrześniu. Pomimo tego i tak Pan Sorve nie będzie mógł pełnić wyższych funkcji.
Hewret Primus
 
Posty: 25
Dołączył(a): 6 lis 2012, o 16:46

Re: Witam

Postprzez James Fleur » 17 lis 2012, o 22:25

Przypominam że ja tylkko ZABRAŁEM SWOJE PAŃSTWO
James Fleur
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 lis 2012, o 15:44

Re: Witam

Postprzez Adam Bartosiak » 18 lis 2012, o 01:06

Witam! Czyzby którys z urzędasów Samodzierżavajvy jako byłemu obywatelowi RV odmowił Panu przyznania prawa pobytu na terytorium RS? Może byc Pan pewny że urzędnik ktory odmowil stanie jak najszybciej przed naszym sądem jako wróg Ludowej Sprawiedliwosci! A prawo pobytu na terenie RS uzyska Pan bezprośrednio ode mnie więc prosze się nie martwić. W końcu my nie walczymy z victorianczykami tylko z wrogami victoriańskich ludzi czynu i wrogami Samodzierżavajvy :)
Adam Bartosiak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 8 lis 2012, o 21:24

Poprzednia strona

Powrót do Powitalnia - Introduce Yourself!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron