Strona 1 z 1

Witajcie.

PostNapisane: 22 gru 2012, o 10:51
przez Nikolai Petrović
Witajcie.
Tak, pewnie wielu z was ma ochotę mnie teraz "wyzwać" delikatnie mówiąc...zróbcie to ;) Wiem, że zachowałem się jak świnia bo nagle znikłem. To może teraz moje wyjaśnienia. Z dnia na dzień popsuł mi się komputer i stał tak z tydzień, jak już został naprawiony miałem bardzo dużo zajęć i nie miałem kiedy wrócić no i zapomniałem już v-świecie. Przybywam z powrotem i nie liczę, że przyjmiecie mnie z otwartymi ramionami, ale pozwólcie mi działać na terenach wspólnoty. I proszę o przebaczenie ;)

Re: Witajcie.

PostNapisane: 22 gru 2012, o 11:53
przez Napoleon Talleyrand
Witam szanownego pana.
My się nie znamy, więc należy mi się przedstawić. Nazywam Napoleon Jean Talleyrand - Baptiste - Colbert. Od niedawna mieszkam w RSiB i ostatnio, ze względu na dymisje pana Flachbetta, otrzymałem ogromny zaszczyt i zostałem prezydentem Republiki.
Zapraszam pana do pracy w Zgromadzeniu Konstytucyjnym (zaraz wydam odpowiedni dokument otwierający jego obrady). Oczywiście ma pan u mnie czystą kartę, bo nie znam ani pańskich dokonań, ani pańskich porażek :D.

Re: Witajcie.

PostNapisane: 22 gru 2012, o 12:25
przez Nikolai Petrović
Witam bardzo serdecznie Pana prezydenta. Dziękuje za miłe i ciepłe przyjecie, ale również chciałbym podziękować za propozycje pracy w Zgromadzeniu Konstytucyjnym do którego zresztą chętnie przystąpię o ile nikt nie będzie miał nic przeciwko.

Re: Witajcie.

PostNapisane: 22 gru 2012, o 12:43
przez M. L. Russellovic
WItam panie Petrovic :) !

Na szczęście się wszystko wyjaśniło, bo byłem zdegustowany pańskim odejściem, ale już po wszystkim, wszystko wyjaśnone ;) . Serdecznie zapraszam pana do aktywności w Szelenskyim Museum Narodovym, które w końcu (*prawie) zaczęło działalność ;).

Re: Witajcie.

PostNapisane: 22 gru 2012, o 16:36
przez Cristian Flachbett
Witam serdecznie Pana!

Myślałem, że zrobił Pan sobie z nas, delikatnie mówiąc, "jaja". To znaczy: "tak, będę obywatelem", a potem nagłe zniknięcie. Niezmiernie cieszę się, że Pan powrócił, zapraszam do działalności politycznej i społecznej na terenie Republiki Santanii i Burgii, ale również całej Wspólnoty. ;)

Re: Witajcie.

PostNapisane: 23 gru 2012, o 02:09
przez Pavel' Abramovic:
Krótko: Witam z powrotem, panie Petrović :)

Re: Witajcie.

PostNapisane: 23 gru 2012, o 13:12
przez David Kovacs
Witajcie Towarzyszu!
Mało kreatywne to przywitanie, ale klimat świąteczny przyćmił mnie do głębszych myśli :)