Szczęść Boże!

Dopiero co przybyłeś do Wspólnoty? Przedstaw się i przywitaj z jej mieszkańcami. Tutaj dostaniesz wskazówki co do dalszego pobytu. :: If you are speaking English or even other languages, you're welcome to post your greetings and introduce yourself. You can also ask for directions here.

Szczęść Boże!

Postprzez + Pafnucy Karolina » 21 paź 2012, o 18:24

Witam serdecznie mieszkańców "Wspólnoty Mikronacji" (cokolwiek to u licha, jest ;) ) Nazywam się Pafnucy Karolina von Pyongyang und von Salvepol-Nova Vita, jestem synem Króla Ciprofloksjańskiego Karoliny XVI, Biskupem Rotryjskim, Prymasem Galii i Normandii, Ministrem Zagranicznych Affer PC, oraz czymśtam czymśtam jeszcze, lecz czym dokładnie - na chwilę obecną (6 browarków) już niestety nie pamiętam. :D

Tak sobie wpadłem tutaj niezobowiazująco i prywatnie, coby się troszeczke na temat miejsca tego dowiedzieć, i ogólnie zorientować w sytuacji. ;)

Pozdrawiam, i z serca błogosławię!

+ Pafnucy Karolina.
Ostatnio edytowano 2 lis 2012, o 22:48 przez + Pafnucy Karolina, łącznie edytowano 1 raz
(-) X.Bp. Pafnucy Karolina bar. von Pyongyang und von Salvepol-Nova Vita
Avatar użytkownika
+ Pafnucy Karolina
 
Posty: 8
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 16:29

Re: Szczęść Boże!

Postprzez Nikolai Petrović » 21 paź 2012, o 18:45

Witam, bardzo mi miło. Mam nadzieję, że będzie się Pan dobrze u nas czuł ;) Wspólnota Mikronacji jest młodym projektem, którego głównym celem jest zapewnienie przyszłości danego kraju. Klaster, Unia, czy jakby tego projektu nie nazwać – jest takim układem Schengen w sumie - nie ma "granicy" oddzielnych kont między państwami uczestniczącymi. Każde państwo, które należy do WM jest w pełni suwerenne. Daje ono możliwość tworzenia dużych projektów międzynarodowych np. liga piłkarska czy wspólna gospodarka.- To tak na szybko, by Pan wiedział "z czym to się je" :)
To tyle ode mnie, jeszcze raz witam ;)
Ostatnio edytowano 21 paź 2012, o 20:05 przez Nikolai Petrović, łącznie edytowano 1 raz
Nikolai Petrović
 
Posty: 224
Dołączył(a): 11 sie 2012, o 20:13

Re: Szczęść Boże!

Postprzez Cristian Flachbett » 21 paź 2012, o 19:27

Witam serdecznie Pana!

Zapraszam do odwiedzenia Santanii i Burgii. ;) Pozdrawiam. ;)
(-) Cristian Flachbett
______________________________
były prezydent Republiki Santanii i Burgii
jeden z jej twórców
poseł
polityk
Cristian Flachbett
 
Posty: 492
Dołączył(a): 24 sie 2012, o 12:06

Re: Szczęść Boże!

Postprzez M. L. Russellovic » 21 paź 2012, o 20:47

Serdecznie witam i zachęcam do odwiedzenia Republiki Santanii i Burgii, której forum znajduje się właśnie we Wspólnocie. W życiu nie spodziewałbym sie tu kogoś z Rotrii :D . Życzę miłego pobytu.

PS. Panie Petrović to jak pan edytował tego posta bo jestem ciekaw :P .
Avatar użytkownika
M. L. Russellovic
 
Posty: 246
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 20:47

Re: Szczęść Boże!

Postprzez Nikolai Petrović » 21 paź 2012, o 20:51

W prawym górnym rogu twojego posta powinna być opcja "zmień" obok wykrzyknika i "cytuj". Na forum RSiB tego nie ma ;)
Nikolai Petrović
 
Posty: 224
Dołączył(a): 11 sie 2012, o 20:13

Re: Szczęść Boże!

Postprzez M. L. Russellovic » 21 paź 2012, o 20:54

A z jakiej racji? Trzeba to koniecznie naprawić.
Avatar użytkownika
M. L. Russellovic
 
Posty: 246
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 20:47

Re: Szczęść Boże!

Postprzez Pavel' Abramovic: » 21 paź 2012, o 21:10

O, już spam pt. "Zapraszamy do nas" xD

Witam rotryjskiego duchownego, szczególnie jako mieszkaniec kraju, który przez większość swojej historii był realnie patrząc laicki :P Wspólnota miała być lekko wzorowana na anglo- i niderlandzkojęzycznym Bastionie, miała być wspólnym forum kilku państw. Na razie są 2 + 1 w drodze, dwie nacje niestety wykruszyły się z projektu na etapie implementacji (w tym jedna padła tydzień po odejściu stąd, taki los).

Mamy nadzieję rozwinąć się w większą wspólnotę, gdzie będzie można dyskutować nad sensownymi projektami międzynarodowymi, a aktywność wewnętrzną krajów mniej rozwiniętych lub znajdujących się w zastoju będą zasilały także przyjazne wizyty z innych państw wspólnoty.

Co do przycisku "Zmień" - niedługo będzie ;)
Pavel' Abramovic:
Prezydent Republiki Interlandu
informacja o multikontach
Pavel' Abramovic:
Administrator
 
Posty: 349
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 02:13
Lokalizacja: Novograd, Interland

Re: Szczęść Boże!

Postprzez + Pafnucy Karolina » 2 lis 2012, o 23:03

Dziękuję wszystkim Dostojnym za tak ciepłe powitanie! :) Zapoznałem się w międzyczasie z Waszym projektem, i doszedłem do wniosku, iż jest to bardzo cenna i ciekawa inicjatywa, być może jakieś remedium na ten straszliwy kryzys, dotykający w mniejszym lub większym stopniu prawie wszystkie już mikronacje... No nic, pozostaje życzyć szczęścia zatem, oby Wam ten osobliwy konglomerat wypalił...
(-) X.Bp. Pafnucy Karolina bar. von Pyongyang und von Salvepol-Nova Vita
Avatar użytkownika
+ Pafnucy Karolina
 
Posty: 8
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 16:29

Re: Szczęść Boże!

Postprzez Cristian Flachbett » 2 lis 2012, o 23:07

Jesteśmy pełni nadziei, że wypali, i wręcz wiemy to. Trzymajcie za nas kciuki, a szczególnie, Rotryjczycy, módlcie się za nas! ;)
(-) Cristian Flachbett
______________________________
były prezydent Republiki Santanii i Burgii
jeden z jej twórców
poseł
polityk
Cristian Flachbett
 
Posty: 492
Dołączył(a): 24 sie 2012, o 12:06

Re: Szczęść Boże!

Postprzez + Pafnucy Karolina » 2 lis 2012, o 23:33

Modlitwy można zamówić, nie ma sprawy. Zwyczajowo jest za to co łaska - lecz nie mniej niż... :D

Ale na poważnie. Myślę, że pasowało by tutaj to nowe państwo, które niebawem ma powstać (oby) z połączenia Chambord i Burbonii. Chyba nie trzeba byłoby ich do tego jakoś długo i specjalnie przekonywać. Wszyscy by bowiem na tym korzyść odnieśli.

Po drugie. Wydaje mi się, że powinniście ten związek bardziej zareklamować. Jak dotychczas, to to miejsce szerszemu ogółowi raczej nieznanym pozostaje, sam trafiłem tu przez absolutny przypadek. Nikt nie wie - nikt nie przybędzie, to proste.
(-) X.Bp. Pafnucy Karolina bar. von Pyongyang und von Salvepol-Nova Vita
Avatar użytkownika
+ Pafnucy Karolina
 
Posty: 8
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 16:29

Następna strona

Powrót do Powitalnia - Introduce Yourself!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron