Wybory prezydenckie

Wybory prezydenckie

Postprzez M. L. Russellovic » 12 gru 2012, o 15:56

Władze RND informują, że partia nie zamierza wystawić kandydata do nadchodzących wyborów prezydenckich. Jednocześnie RND nie popiera żadnego z kandydatów, ale po wygranej każdego z nich jesteśmy gotowi do podjęcia rozmów koalicyjnych.
Avatar użytkownika
M. L. Russellovic
 
Posty: 246
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 20:47

Re: Wybory prezydenckie

Postprzez Cristian Flachbett » 12 gru 2012, o 20:29

Bardzo się z tego powodu cieszę. Nasza Szansa jest gotowa być w koalicji z Ruchem, jeśli tylko zostanę prezydentem oczywiście.
(-) Cristian Flachbett
______________________________
były prezydent Republiki Santanii i Burgii
jeden z jej twórców
poseł
polityk
Cristian Flachbett
 
Posty: 492
Dołączył(a): 24 sie 2012, o 12:06

Re: Wybory prezydenckie

Postprzez Napoleon Talleyrand » 12 gru 2012, o 23:01

Panie Russelovic!
1. W większości poglądy mojej partii i pańskiej są podobne. Dotyczy to gospodarki i polityki społecznej. Jedyne co nas różni to to, że ja popieram republikę, a pan d....krację. Widzę w pańskiej partii konserwatywno - liberalne stronnictwo, które mogłoby być dla nas dobrym koalicjantem.
2. Jak sam pan stwierdził: "Skupiamy się na jak najmniejszej kontroli obywatela przez państwo". Jest to całkiem odwrotne do twierdzeń pana Flachbetta. Sądzę więc, jako obywatel nie jako polityk, że taka koalicja zaszkodzi RSiB ze względu na liczne rozbieżności w poglądach.
3. Domyślam się, że po mojej wypowiedzi pan prezydent zacznie mnie oskarżać o tzw. "mowę nienawiści". Ja nie agituję RND politycznie, niech członkowie RND w ogóle nie głosują, to ich sprawa, niech głosują na Jego Ekscelencję prezydenta, ale proszę, żeby nie wchodzili w koalicję z Naszą Szansą, bo zakończy się to tragedią.
(-) Napoleon Jean Talleyrand - Baptiste - Colbert
Pierwszy Konsul Republiki Santanii i Burgii
b. Prezydent Republiki Santanii i Burgii
Avatar użytkownika
Napoleon Talleyrand
 
Posty: 136
Dołączył(a): 9 gru 2012, o 00:41

Re: Wybory prezydenckie

Postprzez M. L. Russellovic » 13 gru 2012, o 17:40

Panie Talleyrand jak już wspomniałem nasze partie dzieli jedna zasadnicza różnica: Ja jestem demokratą a pan monarchistą, a system ten nie działa dobrze w mikronacjach. Jeśli odpowiednio zmodyfikuje pan niektóre pomysły (np. Rada Stanu i rzeczona monarchia) to jestem gotów do podjęcia rozmów, bo poza tym nie ma większych różnic światopoglądowych.

Natomiast po panu Flachbecie oczekiwałem jakiejś zachęty, jakiegoś tekstu uświadamiającego mi dlaczego powinienem poprzeć NS. To że jesteśmy gotów do rozmów nie oznacza, że nie zakończą się one fiaskiem.
Avatar użytkownika
M. L. Russellovic
 
Posty: 246
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 20:47

Re: Wybory prezydenckie

Postprzez Napoleon Talleyrand » 13 gru 2012, o 18:53

Ja już wspomniałem, że jeżeli się nie da wprowadzić monarchii w danym kraju to uznaję, że najwięcej sensu mają poglądy republikańskie.
Zaś co do Rady Stanu. To są moje pacta conventa, które zostaną wypełnione możliwie szybko, zaś przy 4 obywatelach, faktycznie nie ma sensu tworzyć tejże instytucji. Ale jak już wspominałem, że są to plany nie na dzień, albo tydzień, ale na pół roku rok.
(-) Napoleon Jean Talleyrand - Baptiste - Colbert
Pierwszy Konsul Republiki Santanii i Burgii
b. Prezydent Republiki Santanii i Burgii
Avatar użytkownika
Napoleon Talleyrand
 
Posty: 136
Dołączył(a): 9 gru 2012, o 00:41

Re: Wybory prezydenckie

Postprzez Cristian Flachbett » 13 gru 2012, o 20:59

Panie Russelović!

Jestem już doświadczonym politykiem. Prowadziłem łącznie trzy partie włącznie z Naszą Szansą.
Nieraz ze sobą współpracowaliśmy. Nieraz ja byłem opozycją co do Pana, nieraz Pan był opozycją wobec mnie. Przez ponad rok rządziliśmy tym krajem. Na zmianę. I daliśmy radę. Mieliśmy czasy kryzysu, mieliśmy czasy złote, chwały, glorii. Dlatego myślę, że i w tą kadencję sobie poradzimy. My, razem, Nasza Szansa i Ruch Narodowo-Demokratyczny - doświadczone partie, które razem współpracowały ze sobą od około 365 dni!
(-) Cristian Flachbett
______________________________
były prezydent Republiki Santanii i Burgii
jeden z jej twórców
poseł
polityk
Cristian Flachbett
 
Posty: 492
Dołączył(a): 24 sie 2012, o 12:06

Re: Wybory prezydenckie

Postprzez Napoleon Talleyrand » 13 gru 2012, o 21:07

Cristian Flachbett napisał(a):Jestem już doświadczonym politykiem!

Trudno to było poznać w Federacji Al Rajn, sir.
(-) Napoleon Jean Talleyrand - Baptiste - Colbert
Pierwszy Konsul Republiki Santanii i Burgii
b. Prezydent Republiki Santanii i Burgii
Avatar użytkownika
Napoleon Talleyrand
 
Posty: 136
Dołączył(a): 9 gru 2012, o 00:41

Re: Wybory prezydenckie

Postprzez Cristian Flachbett » 13 gru 2012, o 21:10

Łatwo to poznać po artykule w Micropedii i 3 latach bycia w mikroświecie non stop, bez przerw i urlopów, sir.
(-) Cristian Flachbett
______________________________
były prezydent Republiki Santanii i Burgii
jeden z jej twórców
poseł
polityk
Cristian Flachbett
 
Posty: 492
Dołączył(a): 24 sie 2012, o 12:06

Re: Wybory prezydenckie

Postprzez Napoleon Talleyrand » 13 gru 2012, o 21:29

Hm.. 3 lata w mikroświecie, to wcale niezbyt długi czas. Ś.p. Jego Cesarska i Królewska Mość Franciszek Józef II pamiętam, że miał ze 2 razy dłuższy staż.
Ja funkcjonuję też dosyć krótko, zaledwie 4 lata.
(-) Napoleon Jean Talleyrand - Baptiste - Colbert
Pierwszy Konsul Republiki Santanii i Burgii
b. Prezydent Republiki Santanii i Burgii
Avatar użytkownika
Napoleon Talleyrand
 
Posty: 136
Dołączył(a): 9 gru 2012, o 00:41

Re: Wybory prezydenckie

Postprzez M. L. Russellovic » 13 gru 2012, o 22:26

No cóż Al-Rajn był niestety plamą na pańskim honorze panie Flachbett. Niewątpliwą zaletą pana i pańskiej partii jest to, że znamy się nie od dziś i wiem, czego należy się spodziewać. Sprawę koalicji przemyślę, widzę pewną możliwość, ale wszystko oznajmię po wyborach. Póki co życzę panom powodzenia.

A jeszcze powracając do Al-Rajn to chciałbym się tam udać po wyborach celem załagodzenia konfliktu. Mam nadzieję, że to nie spotka się ze sprzeciwem.

PS. Czyli wychodzi, że ja jestem w mikroświecie najkrócej, bo zaledwie 2 lata ;) .
Avatar użytkownika
M. L. Russellovic
 
Posty: 246
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 20:47

Następna strona

Powrót do Ruch Narodowo-Demokratyczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron