Dezintegracja Republiki Victorii

Forum, które niedługo zmieni się w Off-Topic, lecz służy obecnie za miejsce powitań i pierwszych ustaleń.

Dezintegracja Republiki Victorii

Postprzez Pavel' Abramovic: » 1 lis 2012, o 19:35

Jako że z Republiki Victorii odszedł ostatni obywatel, a władza została przekazana trollom, ogłaszam Republikę Victorii za obumarłą.

Dziękuję, dobranoc. Nie mamy szczęścia.
Pavel' Abramovic:
Prezydent Republiki Interlandu
informacja o multikontach
Pavel' Abramovic:
Administrator
 
Posty: 349
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 02:13
Lokalizacja: Novograd, Interland

Re: Dezintegracja Republiki Victorii

Postprzez Cristian Flachbett » 1 lis 2012, o 19:47

Tak, wszyscy odeszli, a w kraju panują obywatele ZSKHiW. Państwo zmieniło nazwę i jest własnością Adama Bartosiaka.

Hołd Victorii! Hołd dla niej! Niech ziemia na mikronacyjnym cmentarzu będzie jej lekka! Chwała i cześć państwu, które niegdyś zachwycało, a dziś nie żyje! Hołd mu!
(-) Cristian Flachbett
______________________________
były prezydent Republiki Santanii i Burgii
jeden z jej twórców
poseł
polityk
Cristian Flachbett
 
Posty: 492
Dołączył(a): 24 sie 2012, o 12:06

Re: Dezintegracja Republiki Victorii

Postprzez Bartosz Derikor » 1 lis 2012, o 20:15

Obwieszczenie numer 3.
Narodowy Komisariat do spraw dyplomacji Zjednoczonego Socjalistycznego Królestwa Hirshbergii i Weerlandu oświadcza, że Adam Bartosiak z Republiki Samodzierża..vyi.. tego czym się się stała dawna Republika Victorii nie jest obywatelem ZSKHiW, a przynajmniej żaden z nich nie chce się do działalności pod tym imieniem i nazwiskiem przyznać.
Przewodniczący Rady Komisarzy Narodowych ZSKHiW
Komisarz ds. dyplomacji

(-) Mistrz Budzimir VII Bartosz Derikor
Avatar użytkownika
Bartosz Derikor
 
Posty: 22
Dołączył(a): 1 lis 2012, o 20:14

Re: Dezintegracja Republiki Victorii

Postprzez Pavel' Abramovic: » 1 lis 2012, o 20:34

Dziękujemy za informację. W sumie ja nie podejrzewałem ZSKHiW o taką błazenadę, jaką imć Bartosiak wyprawia na "swoych źemyach".
Pavel' Abramovic:
Prezydent Republiki Interlandu
informacja o multikontach
Pavel' Abramovic:
Administrator
 
Posty: 349
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 02:13
Lokalizacja: Novograd, Interland

Re: Dezintegracja Republiki Victorii

Postprzez Cristian Flachbett » 1 lis 2012, o 20:45

ZSKHiW prowadzi tą błazenadę i to właśnie obywatele ZSKHiW są dzisiejszymi personami w Victorii. To Hirshbergia i Weerland, w pewnym sensie, i w dużym stopniu, Victorię zniszczyła. Obwieszczenie jest nieprawdziwe. Nie to, że nie lubię ZSKHiW, ale przyznajcie się chociaż do "zabrania" Victorii i stworzenia na jej forum tego dziwnego nowego kraju.
(-) Cristian Flachbett
______________________________
były prezydent Republiki Santanii i Burgii
jeden z jej twórców
poseł
polityk
Cristian Flachbett
 
Posty: 492
Dołączył(a): 24 sie 2012, o 12:06

Re: Dezintegracja Republiki Victorii

Postprzez Bartosz Derikor » 1 lis 2012, o 21:03

Ostrzegaliśmy Was przed Abdullahem Aykmem od pół roku. Jak widać nieskutecznie, bo daliście mu uprawnienia moderatora. To on i Wasze późniejsze kłótnie doprowadziły do upadku Republiki Victorii. Twierdzenie, że ktokolwiek z moich rodaków przyłożył do tego rękę traktuję jako obrazę. Oświadczenie wydano, każdy może sobie wierzyć w co chce. Owszem, zarejestrowałem się tam, ale po to by zapytać Bartosiaka kim jest i pozachęcać go, aby 'przeprowadził się' do ZSKHiW. Obrał inną drogę, śmiem twierdzić, że niesłuszną.
Przewodniczący Rady Komisarzy Narodowych ZSKHiW
Komisarz ds. dyplomacji

(-) Mistrz Budzimir VII Bartosz Derikor
Avatar użytkownika
Bartosz Derikor
 
Posty: 22
Dołączył(a): 1 lis 2012, o 20:14

Re: Dezintegracja Republiki Victorii

Postprzez Cristian Flachbett » 1 lis 2012, o 21:41

Rozumiem. Mam nadzieję, że to, co Pan napisał o Bartosiaku jest prawdą. Odnosząc się do pozostałej części pana wypowiedzi: śmie twierdzić, że nasze kłótnie Victorii nie zaszkodziły, a raczej to, że w niej za dużo było aktywności. Tak, wiem, co mówię. Na samym starcie wszystkie pomysły przedstawiono, przegłosowano, i do widzenia. Nie ma co dalej w kraju robić... Niby mieliśmy dużo pracy jako ministrowie oraz posłowie, ale była ona niepotrzebna. Historia przedinternetowa jest ważna, ale czy aby niezbędna?

Proszę przyjąć moje przeprosiny ws. osądzania przeze mnie któregoś z obywateli ZSKHiW.
(-) Cristian Flachbett
______________________________
były prezydent Republiki Santanii i Burgii
jeden z jej twórców
poseł
polityk
Cristian Flachbett
 
Posty: 492
Dołączył(a): 24 sie 2012, o 12:06

Re: Dezintegracja Republiki Victorii

Postprzez Bartosz Derikor » 1 lis 2012, o 21:51

Przeprosiny Przyjęte :)

Zauważyłem jednak, że w przynajmniej jednej mikronacji napisał Pan, iż ZSKHiW przejęło Victorię. To nam może zaszkodzić. Czy mógłby pan zdementować tam tą tezę, albo przesłać mi linki gdzie Pan o tym mówił?

Co do kłótni to miałem na myśli to co się działo po upadku forum. Władza przechodziła z rąk do rąk w nieprzyjemnej atmosferze aż trafiła do wyżej omawianego Bartosiaka.
Przewodniczący Rady Komisarzy Narodowych ZSKHiW
Komisarz ds. dyplomacji

(-) Mistrz Budzimir VII Bartosz Derikor
Avatar użytkownika
Bartosz Derikor
 
Posty: 22
Dołączył(a): 1 lis 2012, o 20:14

Re: Dezintegracja Republiki Victorii

Postprzez Cristian Flachbett » 1 lis 2012, o 22:55

Być może tak napisałem, ale nie pamiętam w jakiej mikronacji, i oczywiście jest to nieprawdą. ;)
(-) Cristian Flachbett
______________________________
były prezydent Republiki Santanii i Burgii
jeden z jej twórców
poseł
polityk
Cristian Flachbett
 
Posty: 492
Dołączył(a): 24 sie 2012, o 12:06

Re: Dezintegracja Republiki Victorii

Postprzez Abdullah Aykm » 1 lis 2012, o 23:20

Ja Nie wirze dyplomatom zskhiw jak psom zskhiw robi błazenadę bo potrzebują rozgłosu bo im kazał Sam dyktator Werland Arkadiusz
to jest moja wypowiedz i nie wyrażam go jako obywatel owej wspólnoty
Szejk Mufiti Abdullah Aykm
Imam Islamski
Abdullah Aykm
 
Posty: 61
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 14:51

Następna strona

Powrót do Tymczasowe forum testowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron