Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 28 mar 2024, o 21:38



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Zaproszenie 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2012, o 22:07
Posty: 62
Witam Prezydenta Republiki Interlandu! ;)
Mam zaszczyt, w imieniu Wszystkich mieszkańców Klanu Morfius wręczyć Tobie oraz mieszkańcom Interlandu następujące zaproszenie!
Obrazek

Zgodnie z treścią na zaproszeniu, poddaję też Tobie większą ilość szczegółów.
Miejsce odbycia obchodów znajduje się w tym miejscu: http://gaudiumforum.cba.pl/viewtopic.php?f=27&t=237
Plan obchodów jest następujący: http://gaudiumforum.cba.pl/viewtopic.php?f=67&t=236
Dołączam również mapę, dzięki której Wszyscy będą wiedzieć gdzie i jak się poruszać: http://images.tinypic.pl/i/00359/00c7yl4sklsn.png

Gdyby jednak były jakieś niejasności, proszę pytać!


3 kwi 2013, o 12:58
Zobacz profil
Administrator

Dołączył(a): 9 sie 2012, o 02:13
Posty: 349
Lokalizacja: Novograd, Interland
Dziękuję... w imieniu swoim i chyba tyle. Dawno nie widziałem Gaudium a forum niestety umiera... Nawet na mapie Mikry znikniemy na przynajmniej dwa tygodnie...

_________________
Pavel' Abramovic:
Prezydent Republiki Interlandu
informacja o multikontach


3 kwi 2013, o 17:17
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2012, o 22:07
Posty: 62
Odkąd nastąpiła zmiana władzy nie wychylamy się daleko, staramy się najpierw poprawić jakość wewnątrz państwa, co nie ukrywając jest ciężkie.
Mówiąc, że forum umiera, masz na myśli forum Interlandu czy ogólnie, wspólnoty?


3 kwi 2013, o 19:53
Zobacz profil
Administrator

Dołączył(a): 9 sie 2012, o 02:13
Posty: 349
Lokalizacja: Novograd, Interland
Niestety, jak widać nikomu nie ma budować Wspólnoty, gdy nie ma profitów z oddania własnego forum "w cudze ręce" ;)

Ludzie nie znają mnie już jak kiedyś, świeża krew woli zaufać Abdullahowi Aykmowi niż mi, jeśli chodzi o administrację zasobami ich "cennych" postów :P Nie mam też projektów typu "wspólny bank".

Rozważam przyłączenie Interlandu przynajmniej na chwilę do anglojęzycznego Dominium. Mam tam przyjaciół i potencjalnych współpracowników w projektach... No i są na Bastionie, czyli miejscu, na którym się wzorowałem, tworząc Wspólnotę.

_________________
Pavel' Abramovic:
Prezydent Republiki Interlandu
informacja o multikontach


3 kwi 2013, o 22:21
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2012, o 22:07
Posty: 62
No cóż, nie będę komentował takiego zachowania, ale jak dla mnie to przejście na forum wspólnoty jest wyjściem najlepszym, chyba że ma się jeszcze zasoby sporego potencjału, jak ostatnio w Korinacie mamy (fakt faktem, ożywiłem swój Klan i poza tym mało się dzieje, ale coś pyka).

Odejście Interlandu do Anglojęzycznych mikronacji...? Czyli mam rozumieć, znikasz z polskich serwerów?


3 kwi 2013, o 22:48
Zobacz profil
Administrator

Dołączył(a): 9 sie 2012, o 02:13
Posty: 349
Lokalizacja: Novograd, Interland
Oczywiście, że nie - po prostu będzie więcej polskiego na Bastionie ;) Może antypolskie nastroje dwóch-trzech użytkowników nie przeważą na całości, która co nieco mnie już zna z MCSu :P Będę nadal tłumaczył rzeczy na polski i angielski, po prostu częściej wykorzystując ten drugi język...

To wszystko oczywiście JEŚLI zdecyduję się na taki krok. Poza tym na Forum Mikronacje zawsze będzie mnie można spotkać.

_________________
Pavel' Abramovic:
Prezydent Republiki Interlandu
informacja o multikontach


3 kwi 2013, o 23:00
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2012, o 22:07
Posty: 62
Na forum mikronacje to już nie to samo co np. tutaj czy na poprzednim forum, gdzie mogłem swobodnie wpaść i porozmawiać.
Nie mówię, że tam bym nie mógł, ale to raczej nie będzie to samo - anglojęzyczność w koło mogłaby mnie przytłoczyć :P


3 kwi 2013, o 23:36
Zobacz profil
Administrator

Dołączył(a): 9 sie 2012, o 02:13
Posty: 349
Lokalizacja: Novograd, Interland
Zawsze można rozmawiać po polsku na ew. forum Interlandu, nikt nie zabroni używania go ;)

Poza tym, jak widać, nie wszystko przesądzone ;) to już dziewiąty post od momentu dodania Interlandu do listy "martwych" na MCSie :P Zostało jeszcze 21 i będę mógł nadal udawać pseudo-żywą nację...

A mam parę projektów, w tym relację z wojny domowej w Edirnie (taki arabowaty kraj związkowy na północy Int.) i może jakieś ruchy wojsk, a co :P

_________________
Pavel' Abramovic:
Prezydent Republiki Interlandu
informacja o multikontach


4 kwi 2013, o 01:38
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2012, o 22:07
Posty: 62
To ładnie.
Ciekawe czy Gaudium uznają za żywą mikronacje, w ogóle za mikronacje :D

A co do wojennych tematów. Korinat z Okoczią planują zrobić duże manewry, pozwala nam na to bliskie umiejscowienie na 'mapie' :D
Zapowiada się ciekawie ogólnie rzecz biorąc :D


4 kwi 2013, o 13:05
Zobacz profil
Administrator

Dołączył(a): 9 sie 2012, o 02:13
Posty: 349
Lokalizacja: Novograd, Interland
Nie będę wparowywał w środek manewrów ziemskiej piechoty kosmiczną marynarką, ale gdy będę mógł, dołączę jako obserwator ;)

No cóż, nabiliśmy postów wystarczających na tydzień bycia uznanym za żywą mikronację ;P Muszę za to podziękować ;) Chętnie odwiedzę Gaudium, a gdy będę miał trochę czasu między studiami a zleceniami może zacznę znów siadać do mikronacyjnego banku (a może nawet międzynarodowego systemu gospodarczego)...

_________________
Pavel' Abramovic:
Prezydent Republiki Interlandu
informacja o multikontach


4 kwi 2013, o 14:46
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL