WYDANIE NR 7

Czy Russelović w ogóle wróci do państwa?

Ankieta wygasła 19 gru 2012, o 15:02

Tak
0
Brak głosów
Nie
2
67%
Nie mam na ten temat zdania
1
33%
 
Liczba głosów : 3

WYDANIE NR 7

Postprzez Cristian Flachbett » 12 gru 2012, o 15:02

WYDANIE NR 7


SPRINT SiB



KRAJ: 60% DLA FLACHBETTA, ALE TALLEYRANDE WALCZY!



Spokojnie, spokojnie, to jeszcze nie są wyniki wyborów, a jedynie ankiety, którą przeprowadził w ostatnim wydaniu "Sprint SiB".

Cristian Flachbett uzyskał w niej 60%, natomiast Napoleon Talleyrande 20%. Drugie 20% obywateli uważa, że w wyborach będzie remis.

Przewaga kandydata Naszej Szansy nad liderem Nowej Prawicy jest niemała, ale wszystko może zmienić się w dniach wyborów. O serca mieszkańców kandydaci walczą w debacie prezydenckiej.


Pan obiera kurs na jednoosobową Republikę Interlandu, ja obieram kurs na państwo doświadczone, jedno z największych w mikroświecie, czyli Trizondal.


- mówił Flachbett.

Nie ograniczam się do Republiki Interlandu. Jest to pierwszy cel w naszej polityce. Nie zamierzamy skupiać całych naszych starań tylko na Interlandzie.


- odpowiadał Talleyrand.

Widać: bój o fotel ciekawy, i dość ostry. Jednak w naszej historii bywało więcej szczypty papryczki chili... ;)



KRAJ: RUSSELOVIĆ NIE WRACA, ALE KOMENTUJE!


Michal Luka Russelović zrezygnował ze stanowiska prezydenta w połowie listopada. Od tego czasu rzadko udzielał się na forum, od kilkunastu dni wcale.

Wczoraj o godz. 23 były włodarz Republiki napisał pierwszy post od tak dawna... Chodziło o zainteresowanie Talleyrand'a Szelenyą. Przypomnijmy, kandydat Prawicy jest Szelenem.

Russelović opublikował to, co jeszcze nigdy nie ujrzało światła dziennego, m.in.: genezę i ogólne informacje o santańsko-burgijskim regionie, który stać się chce niepodległym państwem lub chociaż autonomią.

Jednak nie możemy mówić tutaj o powrocie byłego prezydenta do kraju.

Proszę nie traktować tego posta jako mój powrót a jedynie chęć udzielenia pomocy Szelenyi.


- napisał brat śp. Martina Rutzeldorfa.

Ciekawe, kiedy skończy mu się urlop. Miejmy nadzieję, że szef "Mózg Chęci-Siły" nakaże mu powrócić do kraju...



ŚWIAT: LEWICA TRYUMFUJE W AL RAJN!


Komitet złożony z partii lewicowych wygrał wybory parlamentarne w Federacji Al Rajn. Uzyskał blisko 28% poparcia.
Drugie miejsce zajęła opozycyjna partia centrowa, która uzyskała o 2 punkty procentowe mniej aniżeli zwycięzcy.


Wyniki wyborów parlamentarnych do Madżlis el-Mustaszarin XVII kadencji:
Uprawnieni do głosowania: 61 osób
Frekwencja: 90,16%
Głosowało: 55 osób
Głosy ważne: 245
Głosy nieważne: 0

Poparcie dla partii politycznych:

1. Harakatu-l-Yasari-d-Dimuqrati [HYD]: 27,76% [68 głosów] – (3 m)
2. Markaz Hizb Al Rajni [MHR]: 25,71% [63 głosy] – (2 m)
3. Hizb at-Takaddumi [HAT]: 23,67% [58 głosów] – (1 m)
4. Al-Kutla al-Watanija [AKaW]: 15,92% [39 głosów] – (1 m)
—————————————————————————–
5. Kongres Republikański [KR]: 6,94% [17głosów]



- podaje "Dar Al Hayat".




NOWY CYKL: "Z ARCHIWALIÓW" - FLACHBETT PREZYDENTEM!


W nowym cyklu "Z archiwaliów" będziemy publikować niektóre artykuły. Pochodzić będą z gazety "NEWS SiB" - niegdyś największej santańsko-burgijskiej gazety, dziś już nieistniejącej.

W cieniu aktualnych wyborów prezydenckich, chcemy opublikować artykuł z Newsa 40 o zwycięstwie Cristiana Flachbetta w wyborach prezydenckich. Zwyciężył on z 60% poparciem, pokonując Bartłomieja Ajattelu.



Kraj: FLACHBETT PREZYDENTEM! NOWA KONSTYTUCJA?






Cristian Flachbett, dotychczasowy szef MKiS, a także burmistrz Burgiogradu, został prezydentem RSiB. Wygrał zdobywając 60%. Jego poparcie zmniejszyło się o 13%, gdyż na "nie" zagłosował, podobno, król Arkadiusz II Filip von Weerland, nie przepadający zbytnio za szefem MKiS w Victorii. 2 głosy - przeciw, 3 - za - i to wszystko. Wkrótce opublikujemy pierwszy wywiad z nowym prezydentem, który za kilka lub kilkanaście dni złoży przysięgę. Zapowiedział, że zacznie działać od razu. Dziś pytamy go, co zrobi najpierw, jako pierwsze, gdyż zapowiedział dużo...

Pierwsze, co zrobię to przede wszystkim uporządkowanie forum, gdyż Bartłomiej Ajattelu urządził je w swoim stylu, czyli źle. Wszystko jest tutaj "do góry nogami", a musi być do dołu nogami. Wszystko da się zrobić, potrzebuje troszeczkę czasu, gdyż w sekundę tego bałaganu nie uporządkuję, a do tego nie mam jeszcze odpowiednich praw administratorskich. Chcę też zaznaczyć, że wkrótce na nowo , ponownie, ruszy Sejm i za kilka dni zacznę pracę nad nową konstytucją RSiB. Mam nadzieję, że politycy poprą mnie i pomogą mi w tej ciężkiej pracy.




Powyżej został zamieszczony jeden z artykułów umieszczony w NEWS nr 40 , z 10 kwietnia 2012 roku.
(-) Cristian Flachbett
______________________________
były prezydent Republiki Santanii i Burgii
jeden z jej twórców
poseł
polityk
Cristian Flachbett
 
Posty: 492
Dołączył(a): 24 sie 2012, o 12:06

Re: WYDANIE NR 7

Postprzez Pavel' Abramovic: » 17 gru 2012, o 19:20

No cóż, teraz wszystko zależy od Abdullaha Aykma - czy to nie jest groteskowe? ;)
Pavel' Abramovic:
Prezydent Republiki Interlandu
informacja o multikontach
Pavel' Abramovic:
Administrator
 
Posty: 349
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 02:13
Lokalizacja: Novograd, Interland

Re: WYDANIE NR 7

Postprzez Cristian Flachbett » 17 gru 2012, o 19:31

Myślę, że te wybory będą bardzo trudne do rozstrzygnięcia.
(-) Cristian Flachbett
______________________________
były prezydent Republiki Santanii i Burgii
jeden z jej twórców
poseł
polityk
Cristian Flachbett
 
Posty: 492
Dołączył(a): 24 sie 2012, o 12:06

Re: WYDANIE NR 7

Postprzez Cristian Flachbett » 18 gru 2012, o 22:14

WYDANIE NR 8 "SPRINT SiB" JUŻ WKRÓTCE!

ZAPRASZAMY DO LEKTURY PO WYBORACH!
(-) Cristian Flachbett
______________________________
były prezydent Republiki Santanii i Burgii
jeden z jej twórców
poseł
polityk
Cristian Flachbett
 
Posty: 492
Dołączył(a): 24 sie 2012, o 12:06


Powrót do Sprint SiB

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron