PLAN

Re: PLAN

Postprzez Napoleon Talleyrand » 13 gru 2012, o 21:36

Aha, czyli Holandia to państwo nienormalne? Dali Europie 10 razy więcej wybitnych malarzy niż przykładowo Rosjanie i byli potęgą morską, do tego wznieśli największy port w Europie Rotterdam.
Każdy może też wpędzić się w nałóg alkoholowy, zakaże pan picia wódki?
Zaś co do publicznych masturbacji i gwałtu. Panie, ja nie jestem anarchistą, a liberałem. "Wolność każdego człowieka kończy się tam, gdzie wolność drugiego człowieka" to jest jedno z podstawowych praw liberalizmu, zaś drugim prawem jest "Volenti non fit iniuria".
Bokserzy wiedzą, że boksując mogą nawet zginąć, ale walczą, bo mają do tego prawo. Czy pan nie rozumie, że człowiek musi mieć wolny wybór, bo taka jest wola boska. Czy Chrystus powiedział "naśladuj mnie i nieś swój krzyż"? Nie! On powiedział "Jeżeli chcesz mnie naśladować to weź swój krzyż".
Tylko, że jest jedna sprawa. Jeżeli ktoś (np. małe dziecko) nie wie, że na przykład palenie marihuany w dużych ilościach jest szkodliwe, to temu kto ją podaję trzeba osądzić. To oczywiste. Każdy dorosły człowiek może palić, pić co chce, bo to jego prawo.
(-) Napoleon Jean Talleyrand - Baptiste - Colbert
Pierwszy Konsul Republiki Santanii i Burgii
b. Prezydent Republiki Santanii i Burgii
Avatar użytkownika
Napoleon Talleyrand
 
Posty: 136
Dołączył(a): 9 gru 2012, o 00:41

Re: PLAN

Postprzez M. L. Russellovic » 13 gru 2012, o 22:42

"Panie, ja nie jestem anarchistą, a liberałem."

Skojarzyło mi sie to z rozmową dwóch rolników prostym, podwórkowym językiem :) . Zgadzam się z tezą, że człowiek powinien kierować swoim życiem w jak największym stopniu. Pan Flachbett też ma rację, że człowiek może sie pomylić, ale trzeba zadać sobie pytanie czy inni ludzie są idiotami pragnącymi się powystrzelać. Jeśli tak pragną zbiorowej śmierci to dlaczego nie biegają po ulicach z nożami?

Swoją drogą dopuszczam myśl, że jakieś grupy radykałów (Marsz Niepodległości niestety) mogłyby wziąć broń i padło by parę ofiar. O ile pamiętam na ostatnim Marszu skonfiskowano jakąś maczetę, więc dlaczego nie broń? Ogółem jednak zgadzam się z korwinowskim twierdzeniem, że bandyta zawsze ma broń, a obywatel nie.

"Zaś co do broni. Jak pan myśli, jak się czują kobiety, kiedy idzie pan przez ulicę i ma pan przy sobie narzędzie gwałtu?"

A to jest już "zerżnięte" z Korwina :D .
Avatar użytkownika
M. L. Russellovic
 
Posty: 246
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 20:47

Re: PLAN

Postprzez Napoleon Talleyrand » 14 gru 2012, o 20:54

A to już nie można cytować wybitnych polityków prawicy :)?
(-) Napoleon Jean Talleyrand - Baptiste - Colbert
Pierwszy Konsul Republiki Santanii i Burgii
b. Prezydent Republiki Santanii i Burgii
Avatar użytkownika
Napoleon Talleyrand
 
Posty: 136
Dołączył(a): 9 gru 2012, o 00:41

Re: PLAN

Postprzez M. L. Russellovic » 14 gru 2012, o 21:36

Można, można, ale uwielbiam coś takiego wychwytywać :) .
Avatar użytkownika
M. L. Russellovic
 
Posty: 246
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 20:47

Re: PLAN

Postprzez Napoleon Talleyrand » 14 gru 2012, o 21:43

Co kto lubi panie Russellovic :).
(-) Napoleon Jean Talleyrand - Baptiste - Colbert
Pierwszy Konsul Republiki Santanii i Burgii
b. Prezydent Republiki Santanii i Burgii
Avatar użytkownika
Napoleon Talleyrand
 
Posty: 136
Dołączył(a): 9 gru 2012, o 00:41

Poprzednia strona

Powrót do Nowa Prawica Napoleona Talleyranda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron