Podsumowanie kampanii

Podsumowanie kampanii

Postprzez Napoleon Talleyrand » 16 gru 2012, o 18:29

Obywatele!
Przyszedł czas, ażeby podsumować kampanię prezydencką.
Uważam, że obyło się bez chamstwa adwersarzy i że staraliśmy zachować się kulturalnie. Trochę smutno, że pan Flachbett starał się przenieść kampanię za granicę naszego kraju, do Trizondalu, gdzie swoimi przesławnymi słowami: "Bo ja byłem pierwszy" starał się ze mnie uczynić kogoś kto czyni plagiat. Szkoda, że do tego doszło, ale cóż, dobrze, że to tylko jeden incydent.
Szanowni państwo!
Pan Flachbett mieszka w Republice bardzo długo i cały czas jest przy władzy. Czy nie lepiej dać szansę nowej generacji obywateli Republiki? Ja chce dawać wam jak najwięcej wolności i wiary we własne państwo, zaś mój szanowny kandydat neguje waszą mądrość i pragnie odbierać wam waszą niezależność. W naszym państwie rządzi prawo i wolność, zaś w Państwie Pana Flachbetta socjalizm i zamordyzm.
Możemy wam zapewnić, że wreszcie gospodarka ruszy, zaś nasza armia będzie na tyle porządna, iż będzie mogła sprawnie funkcjonować w warunkach mikronacyjnych.

Największym dziełem mojej kadencji, pod względem polityki zagranicznej, będzie "II Szczyt M - 6 + ..". Jeżeli nie rozumiecie państwo co znaczy plus, to tłumaczę.
Naszym celem jest zaproszenie następujących krajów:
- Republika Interlandu
- Republika Trizondalu
- Republika Victorii
- Wielkie Księstwo Burbonii
- Republika Ludowa Siedmiogrodu
+
państwa, które zechciałyby uczestniczyć we szczycie.
Szczyt odbyłby się na podstawie tych punktów:
1. Rozesłanie zaproszeń do państw wyżej wymienionych.
2. Sporządzenie list delegatów na II Szczyt M-6.
3. Wybranie Komisji Organizacyjnych na szczyt.
4. Praca Komisji:
- Komisja ds. map i granic - badająca istnienie obecnych map mikroświata.
- Komisja ds. gospodarki i finansów - tworząca tematy dotyczące tej dziedziny.
- Komisja ds. samodzielnej kultury państw - tworząca tematy dotyczące tej dziedziny.
- Komisja ds. prawych i ustawodawstwa - tworząca międzynarodowe akty prawne, które należy przyjąć.
5. Inauguracja otwarcia II Szczytu M6 na forum.
6. Otwarcie I posiedzenia Szczytu na specjalnie wydzielonym czacie.
7. Dalsze posiedzenia Szczytu.
8. Podpisanie odpowiednich umów międzynarodowych.
9. Złożenie na czacie uczestnikom szczytu raportów przez Komisje szczytu.
10. Zamknięcie II Szczytu.

Obywatele!
Jeżeli chcecie nowoczesny, sprawny i dobry rząd. Jeżeli chcecie wolności i elementarnych państw, jeżeli chcecie państwa silnego i rozwijającego się, oddajcie głos na kandydata Nowej Prawicy - Napoleona Talleyranda.
Obiecuję, Twój głos się nie zmarnuje!
(-) Napoleon Jean Talleyrand - Baptiste - Colbert
Pierwszy Konsul Republiki Santanii i Burgii
b. Prezydent Republiki Santanii i Burgii
Avatar użytkownika
Napoleon Talleyrand
 
Posty: 136
Dołączył(a): 9 gru 2012, o 00:41

Powrót do Nowa Prawica Napoleona Talleyranda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron