Wspólnota Mikronacji
http://wspolnota.mikronacje.info/

809-10-16 Czy to jest real, czy to jest możliwe?
http://wspolnota.mikronacje.info/viewtopic.php?f=149&t=1120
Strona 1 z 1

Autor:  Pavel' Abramovic: [ 9 gru 2014, o 23:44 ]
Tytuł:  809-10-16 Czy to jest real, czy to jest możliwe?

Pavel' Abramovic: napisał(a):
Po pierwszym, genialnym meczu z Craitlandem, który zremisowaliśmy wbrew oczekiwaniom 1-1, przegraliśmy w stylu iście polskiej reprezentacji z Beaugią 3-1 i Monowią 1-0.

W połowie pierwszej części spotkania Beaugijczycy z łatwością obeszli interlandzką obronę, pozostawiając bramkarza sam na sam z dwoma wysokiej klasy napastnikami. Załamani piłkarze dali się nabrać na ten sam trik i już w 27. minucie było 2-0. Po zmianie atak wziął się w garść. Nie udało się jednak niczym zaskoczyć beaugijskiej obrony, która z łatwością odpierała każdy atak.

Po przerwie wcale nie było lepiej. Sześć minut po rozpoczęciu drugiej części w interlandzkiej bramce piłka wylądowała trzeci raz. Honorowego gola strzelił Gałański, podejmując w doliczonym czasie spektakularną solową akcję i umieszczając piłkę w bramce Fredericksona.

Spotkanie z Monowią od samego początku było nieudane. W dziewiątej minucie Keppa pokonał Zaya, a jedyna akcja Wyzywana w drugiej połowie zakończyła się strzałem poza światło bramki. To pogrążyło nasz team, który wylądował na ostatnim miejscu w grupie.


za http://wiesci.net16.net/?p=27

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/