Co dalej ze Wspólnotą?

Forum na najzwyklejsze tematy, zwykle mikronacyjne lub dotykające po prostu całej społeczności, które nie pasują nigdzie poniżej. Pogawędki realowe i wesoły spam jedno forum niżej.

Re: Co dalej ze Wspólnotą?

Postprzez Robert Dąbski-Hans » 21 paź 2012, o 12:55

Victoria nadal na swoim forum

http://republikavictoria.pun.pl
Robert Dąbski-Hans
 
Posty: 78
Dołączył(a): 8 wrz 2012, o 21:26
Lokalizacja: Trizondal, Dalmencja

Re: Co dalej ze Wspólnotą?

Postprzez Nikolai Petrović » 21 paź 2012, o 13:19

Z tego co widzę to jedyny aktywny temat to zrzekanie się obywatelstwa. Szkoda, że wartościowy mieszkaniec odszedł z Victorii :roll:
Nikolai Petrović
 
Posty: 224
Dołączył(a): 11 sie 2012, o 20:13

Re: Co dalej ze Wspólnotą?

Postprzez Pavel' Abramovic: » 21 paź 2012, o 15:18

Ciekawe jak długo jeszcze państwem będzie rządził Słota. Ilu jeszcze obywateli mu zostało prócz Christiana Flachbetta i nowoprzybyłego? Niejaki Bartosiak? Ktoś w ogóle sprawdził, czy to nie pacynka?

Wracając do tematu: "Wybory" do Rady Administracyjnej to kwestia danego kraju. Nie będzie przeprowadzanych wyborów ogólnoforumowych, delegaci krajów będą powoływani i odwoływani przez swoje rządy. Rada jako taka ma jednak prawo zakwestionować wybór, gdy jest obawa, że osoba będzie nieodpowiedzialnie korzystała z przywilejów.
Pavel' Abramovic:
Prezydent Republiki Interlandu
informacja o multikontach
Pavel' Abramovic:
Administrator
 
Posty: 349
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 02:13
Lokalizacja: Novograd, Interland

Re: Co dalej ze Wspólnotą?

Postprzez Cristian Flachbett » 21 paź 2012, o 15:40

Pavel' Abramovic: napisał(a):Ciekawe jak długo jeszcze państwem będzie rządził Słota. Ilu jeszcze obywateli mu zostało prócz Christiana Flachbetta i nowoprzybyłego? Niejaki Bartosiak? Ktoś w ogóle sprawdził, czy to nie pacynka?

Wracając do tematu: "Wybory" do Rady Administracyjnej to kwestia danego kraju. Nie będzie przeprowadzanych wyborów ogólnoforumowych, delegaci krajów będą powoływani i odwoływani przez swoje rządy. Rada jako taka ma jednak prawo zakwestionować wybór, gdy jest obawa, że osoba będzie nieodpowiedzialnie korzystała z przywilejów.



Myślę, że czas Victorii dobiegł końca, Marco. ;)

Bardzo istotna informacja: mam na imię Cristian, a nie Christian. :) Widziałem już ten błąd wcześniej, ale teraz dopiero poprawiam.

Bartosiak to innymi słowy Bartosz Derikor, czyli obywatel kilku państw, m.in.: ZSKHiW. Człowiek bardzo, można powiedzieć, rewolucyjny, z tego co wiem.
(-) Cristian Flachbett
______________________________
były prezydent Republiki Santanii i Burgii
jeden z jej twórców
poseł
polityk
Cristian Flachbett
 
Posty: 492
Dołączył(a): 24 sie 2012, o 12:06

Re: Co dalej ze Wspólnotą?

Postprzez M. L. Russellovic » 21 paź 2012, o 16:11

Czyli zamierzają się przenieść czy nie? Niech pan zapyta panie Flachbett.
Avatar użytkownika
M. L. Russellovic
 
Posty: 246
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 20:47

Re: Co dalej ze Wspólnotą?

Postprzez Cristian Flachbett » 21 paź 2012, o 16:21

Tak, zamierzają się przenieść, jednakże coś im to nie wychodzi, jeśli mogę tak powiedzieć. ;)
(-) Cristian Flachbett
______________________________
były prezydent Republiki Santanii i Burgii
jeden z jej twórców
poseł
polityk
Cristian Flachbett
 
Posty: 492
Dołączył(a): 24 sie 2012, o 12:06

Re: Co dalej ze Wspólnotą?

Postprzez Abdullah Aykm » 21 paź 2012, o 20:18

RV Potrzebuje zarchiwizowania swojego forum ale jak wiemy pun.pl nie robi archiwizacji itp itd
Pozdrawiam pana Cristiana mam nadzieje ze uda wam się razem z Pawłem i innymi ożywić wspólnotę
Z poważaniem
Abdullah Aykm
Szejk Mufiti Abdullah Aykm
Imam Islamski
Abdullah Aykm
 
Posty: 61
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 14:51

Re: Co dalej ze Wspólnotą?

Postprzez Nikolai Petrović » 31 gru 2014, o 17:17

Paweł sprawdź PW. ;)
Nikolai Petrović
 
Posty: 224
Dołączył(a): 11 sie 2012, o 20:13

Re: Co dalej ze Wspólnotą?

Postprzez Nikolai Petrović » 24 paź 2020, o 22:41

Było i minęło. Na tym forum przepadła najpiękniejsza inicjatywa w historii polskiego mikroświata. Projekt Wspólnota Mikronacji zdecydowanie wyprzedził swoje czasy. Miejmy nadzieję, że kiedyś jeszcze ziści się ta idea.

Pozdrawiam!
Nikolai Petrović
 
Posty: 224
Dołączył(a): 11 sie 2012, o 20:13

Poprzednia strona

Powrót do Tematy ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron