Wizerunek KW z perspektywy WM

Forum na najzwyklejsze tematy, zwykle mikronacyjne lub dotykające po prostu całej społeczności, które nie pasują nigdzie poniżej. Pogawędki realowe i wesoły spam jedno forum niżej.

Re: Wizerunek KW z perspektywy WM

Postprzez Cristian Flachbett » 29 paź 2012, o 19:11

Tylko, że on nie jest sam w Wurstlandii. ;)
(-) Cristian Flachbett
______________________________
były prezydent Republiki Santanii i Burgii
jeden z jej twórców
poseł
polityk
Cristian Flachbett
 
Posty: 492
Dołączył(a): 24 sie 2012, o 12:06

Re: Wizerunek KW z perspektywy WM

Postprzez Pavel' Abramovic: » 30 paź 2012, o 23:28

Dokładnie tak - nie jest jej jedynym obywatelem, a Królestwo nie jest chyba monarchią absolutną. Nawet gdyby było jednak... Monarcha absolutny powinien wiedzieć, co jest dobre dla kraju, nie tylko dla jego samego...
Pavel' Abramovic:
Prezydent Republiki Interlandu
informacja o multikontach
Pavel' Abramovic:
Administrator
 
Posty: 349
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 02:13
Lokalizacja: Novograd, Interland

Re: Wizerunek KW z perspektywy WM

Postprzez M. L. Russellovic » 31 paź 2012, o 19:49

O ile się nie mylę to KW jest właśnie monarchią absolutną, co w moim mniemaniu jest jej największą wadą. Jest tyle różnych propozycji na traktaty, dlaczego właśnie KW? Czy ono jest niezbędne? Nie będziemy się prosić, jeśli wyraziliby chęć zgodzimy się, ale to nie jest jakiś priorytet.
Avatar użytkownika
M. L. Russellovic
 
Posty: 246
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 20:47

Re: Wizerunek KW z perspektywy WM

Postprzez Cristian Flachbett » 31 paź 2012, o 21:19

Tak, owszem. Dokładnie tak samo uważam. ;)
(-) Cristian Flachbett
______________________________
były prezydent Republiki Santanii i Burgii
jeden z jej twórców
poseł
polityk
Cristian Flachbett
 
Posty: 492
Dołączył(a): 24 sie 2012, o 12:06

Re: Wizerunek KW z perspektywy WM

Postprzez Paul Sinner » 1 lis 2012, o 22:43

Na początek chciałem przeprosić za moją zwłokę, ale przejrzałem to, co Państwo tu napisali i w między czasie poprosiłem o opinię w sprawie, w której któryś z Państwa chciał uzyskać opinię monarchy Królestwa Wurstlandii.

Oto tekst wiadomości od JKM Johana Calgari:

W Królestwie Wurstlandii wiele zmieniło się od czasu, kiedy powstała Santania i Burgia. Monarcha Wurstlandii, Markus I Vilander podpisał akt abdykacyjny. Tym samym zakończyła się pewna epoka, epoka ciągłego rozwoju wewnętrznego i równocześnie wielu kontrowersji oraz nieprzychylnego spojrzenia na nasz kraj Polinu. O ile opinia na temat Wurstlandii od zawsze nie ma wpływu na nasze poczynania, tak ówczesny brak kontaktów z mikroświatem daje obecnie się we znaki. Zmiana Monarchy odmieniła nieco spojrzenie na nasz kraj, dzięki czemu możemy aktualnie organizować OUR SOUND a i mam nadzieję, ze w przyszłości pozwoli nam na zawarcie współpracy z mikronacjami. Współpracy, która w moim mniemaniu jest, przy okazji kryzysu demograficznego, nieoceniona.
Zapoznając się z dyskusją prowadzoną na forum Wspólnoty nie rozumiem jednak powodów, dla których Wurstlandia miałaby kogokolwiek przepraszać. Tworząc nową mikronację trzeba sprostać wielu trudnościom, trzeba przeboleć krytykę, która zawsze towarzyszy takim projektom. Gdy pojawił się projekt RSiB, byłem sceptycznie nastawiony i wiedząc, ze kraj ten nadal istnieje, cieszę się, ze byłem w błędzie nie wróżąc długiej przyszłości.


W razie pytań, to jestem do Państwa dyspozycji. ;)
Paul Sinner
 
Posty: 5
Dołączył(a): 22 paź 2012, o 20:58

Re: Wizerunek KW z perspektywy WM

Postprzez Cristian Flachbett » 1 lis 2012, o 22:51

Serdecznie Panu dziękujemy za "odezwanie się tu" i za zapytanie JKM Johana, co sądzi o Santanii i Burgii.

Jeśli zaś chodzi o samą opinię - cieszę się, że Wurstlandia się zmieniła. Mieliśmy i mamy szansę to oglądać, na własnych oczach, ale myślałem, że KW jest wciąż taka sama, po abdykacji Markusa.

Wurstlandia nie musi nas przepraszać, jednakże chciałbym usłyszeć słowa: "Nie mieliśmy racji oceniając was jako yoyonację" itd.
Przed nami stoi szansa zakopana topora wojennego z Królestwem, ale nie wiem, czy musimy robić to teraz. Warto by było się pogodzić, ale czy my się nienawidzimy, ażeby się jednać?
(-) Cristian Flachbett
______________________________
były prezydent Republiki Santanii i Burgii
jeden z jej twórców
poseł
polityk
Cristian Flachbett
 
Posty: 492
Dołączył(a): 24 sie 2012, o 12:06

Re: Wizerunek KW z perspektywy WM

Postprzez Paul Sinner » 1 lis 2012, o 23:08

Jako zwykły i nic nieznaczący mieszczanin nic do Was nie mam. Sądzę, że warto zakopać topór wojennym, bo nie warto wypominać sobie taką niezbyt przemyślaną wymianę zdań. Najgorzej Was chyba potraktował JKM Markus Vilander, a jemu się już przecież v-umarło, więc nie wiem, czy jest sens wymagania przeprosin od obecnego króla, skoro KW pod rządami JKM Markusa Vilandera było rządzone zbyt twardą ręką i to od niego powinni się Państwo domagać przeprosin. Chciałem podkreślić, że nie wypowiadam się w imieniu króla, tylko w swoim własnym imieniu, aby nie było nieporozumień.

Poza tym, jak są Państwo zainteresowani, to na Królewskim Uniwersytecie Wurstlandzkim rozpoczął się cykl dyskusji na różne tematy. Jeden dotyczy nawet świata mikronacji, więc ze swojej strony zapraszam Państwa do wzięcia w nich udziału. :-)
Paul Sinner
 
Posty: 5
Dołączył(a): 22 paź 2012, o 20:58

Re: Wizerunek KW z perspektywy WM

Postprzez M. L. Russellovic » 1 lis 2012, o 23:32

Nie sądzę, by przeprosiny były potrzebne. Nie myślę też, że oba kraje są do siebie źle nastawione. Przypominam jednak, że również niejaki Martin Vilander porównał nas do IF, które nie cieszyło się dobrą opinią. Ogólnie widzę jednak, że zmiana władcy wyszła KW na dobre.
Avatar użytkownika
M. L. Russellovic
 
Posty: 246
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 20:47

Re: Wizerunek KW z perspektywy WM

Postprzez Cristian Flachbett » 2 lis 2012, o 20:02

Tak, JKM Johan, jak widać, rządzi dobrze krajem. Wurstlandia zmieniła się, czego od dawna nie zaważyłem... Już teraz to widzę... ;)
(-) Cristian Flachbett
______________________________
były prezydent Republiki Santanii i Burgii
jeden z jej twórców
poseł
polityk
Cristian Flachbett
 
Posty: 492
Dołączył(a): 24 sie 2012, o 12:06

Poprzednia strona

Powrót do Tematy ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron