SRMiPW

Forum na najzwyklejsze tematy, zwykle mikronacyjne lub dotykające po prostu całej społeczności, które nie pasują nigdzie poniżej. Pogawędki realowe i wesoły spam jedno forum niżej.

SRMiPW

Postprzez Eustach Potkova » 2 cze 2014, o 15:46

Do czasu uzgodnienia sprawy osobnego forum dla Samodzierżavajvy z administracją WM Samodzierżavajva będzie funkcjonować w tym wątku. Samodzierżavajvska Republika Mersji i Pięciopolski Wschodniej została założona 2 czerwca 2014 jako spadkobierczyni Rzeczpospolitej Samodzierżavajvy istniejącej od października do grudnia 2012 roku.
Głową państwa jest Wielki Żupan Eustach Potkova, a sama republika opiera się na rządach sił zbrojnych (junta wojskowa) dowodzonych przez samego Wielkiego Żupana.
Oto flaga SRMiPW zatwierdzona przez Radę Sił Zbrojnych.

Obrazek
Ostatnio edytowano 3 cze 2014, o 11:28 przez Eustach Potkova, łącznie edytowano 1 raz
Jego Ekscelencja Eustach Potkova - Wielki Żupan Samodzierżavajvskiej Republiki Mersji i Pięciopolski Wschodniej
Eustach Potkova
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2 cze 2014, o 15:17

Re: SRMiPW

Postprzez Eustach Potkova » 3 cze 2014, o 11:24

Dzisiaj zawarliśmy współpracę z przedstawicielem Rady Administracyjnej na ziemiach dawnej Ciprofloksji http://foncgoverment.phorum.pl/viewtopic.php?t=9 Slava!
Jego Ekscelencja Eustach Potkova - Wielki Żupan Samodzierżavajvskiej Republiki Mersji i Pięciopolski Wschodniej
Eustach Potkova
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2 cze 2014, o 15:17

Re: SRMiPW

Postprzez Pavel' Abramovic: » 5 cze 2014, o 19:29

Zawsze jak Was widzę, to w oczy rzuca mi się "ż" i "v" w jednym słowie xD Jakbym miał to pisać to albo przez zh, albo przez ž.

Planujesz Eustachu jakieś przedstawienie planów co do SRMiPW na Forum Mikronacje, albo tutaj?
Pavel' Abramovic:
Prezydent Republiki Interlandu
informacja o multikontach
Pavel' Abramovic:
Administrator
 
Posty: 349
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 02:13
Lokalizacja: Novograd, Interland

Re: SRMiPW

Postprzez Eustach Potkova » 15 cze 2014, o 20:45

Moja misja to kontynuowanie działalności mego stryja!
Jego Ekscelencja Eustach Potkova - Wielki Żupan Samodzierżavajvskiej Republiki Mersji i Pięciopolski Wschodniej
Eustach Potkova
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2 cze 2014, o 15:17

Re: SRMiPW

Postprzez Pavel' Abramovic: » 16 cze 2014, o 14:19

Whoa. Bazy Knihnicy są puste. Nie wiem skąd Waszeć przybył O:
Pavel' Abramovic:
Prezydent Republiki Interlandu
informacja o multikontach
Pavel' Abramovic:
Administrator
 
Posty: 349
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 02:13
Lokalizacja: Novograd, Interland

Re: SRMiPW

Postprzez Eustach Potkova » 25 cze 2014, o 16:10

Nie bardzo rozumiem, ale jeżeli chodzi o unię pomiędzy Interlandem i Samodzierżavajvą, to nie ma problemu! SRMiPW nie przetrwa w pojedynke, a potrzebne jest kontynuowanie dzieła Adama Bartosiaka. Moja propozycja nazwy po zjednoczeniu: Federacja Interlandu i Samodzierżavajvy. Próbowaliśmy... Ekhem... próbowałem dogadac się z Siedmiogrodem, ale nic z tego.
Jego Ekscelencja Eustach Potkova - Wielki Żupan Samodzierżavajvskiej Republiki Mersji i Pięciopolski Wschodniej
Eustach Potkova
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2 cze 2014, o 15:17

Re: SRMiPW

Postprzez Pavel' Abramovic: » 29 cze 2014, o 19:49

Hm, Siedmiogród nadal istnieje... Mam straszne braki w wiedzy co do stanu Pollinu w tym momencie. Od momentu wycofania się wojska z IOZ nikt nie przesłał raportu, co się dzieje nawet na naszym terytorium!

Co do Federacji - cóż, mogę pomóc w budowie SRMiPW, ale na razie nie widzę możliwości połączenia bardzo różnych sobie krajów. Co nie wyklucza takiej możliwości w przyszłości.
Pavel' Abramovic:
Prezydent Republiki Interlandu
informacja o multikontach
Pavel' Abramovic:
Administrator
 
Posty: 349
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 02:13
Lokalizacja: Novograd, Interland

Re: SRMiPW

Postprzez Siergiej Makłow » 1 lip 2014, o 11:50

Owszem, Siedmiogród wciąż istnieje. Jednakże ostatnio mieliśmy "bialeński epizod" (RLS zostało włączone do Bialenii), a po grzeczne prośby o prawne wystąpienie RLS z konfederacji, sojusznicza strona odsunęła sprawę w otchłań... tak więc nie zważając na przeciwności postanowiliśmy dalej działać jako niepodległy twór. ;)
Siergiej Makłow
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 lip 2014, o 11:48

Re: SRMiPW

Postprzez Eustach Potkova » 6 lip 2014, o 14:03

W minioną środę stuknął nam miesiąc. Slava!

Na Micropedii: http://micropedia.wikia.com/wiki/Samodz ... Wschodniej
Jego Ekscelencja Eustach Potkova - Wielki Żupan Samodzierżavajvskiej Republiki Mersji i Pięciopolski Wschodniej
Eustach Potkova
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2 cze 2014, o 15:17

Re: SRMiPW

Postprzez Pavel' Abramovic: » 7 lip 2014, o 13:00

Dobrze wiedzieć, że Siedmiogród wciąż się trzyma ;)

Eustachu, chcesz oddzielne forum, czy zamierzasz tkwić w jednym poście :D
Pavel' Abramovic:
Prezydent Republiki Interlandu
informacja o multikontach
Pavel' Abramovic:
Administrator
 
Posty: 349
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 02:13
Lokalizacja: Novograd, Interland

Następna strona

Powrót do Tematy ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron