Reklama

Reklama

Postprzez Nikolai Petrović » 28 paź 2012, o 16:58

Co sądzicie o tym by zareklamować RSiB na wszelakich forach internetowych ? Posiadamy czterech aktywnych mieszkańców, ale miło by było gdyby doszło jeszcze ze dwóch ;) Osobiście proponuje fora młodzieżowe, ale nie wolno zapomnieć by podkreślić "tylko dla osób które interesują się polityką". W innym wypadku możemy mieć najazd gimbusów :D
Nikolai Petrović
 
Posty: 224
Dołączył(a): 11 sie 2012, o 20:13

Re: Reklama

Postprzez Pavel' Abramovic: » 28 paź 2012, o 17:26

E tam, można właśnie zrobić symulację wszelaką, ekonomię, dziennikarstwo w to wlepić...
Pavel' Abramovic:
Prezydent Republiki Interlandu
informacja o multikontach
Pavel' Abramovic:
Administrator
 
Posty: 349
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 02:13
Lokalizacja: Novograd, Interland

Re: Reklama

Postprzez Cristian Flachbett » 28 paź 2012, o 18:48

Musimy się reklamować, ale jako mikronacja, nie wirtualne państwo. Myślę, że to różnica. Mikronacja to państwo dość poważne, przede wszystkim takie, w którym rządzą ludzie, jest polityka itd. Wirtualne państwo to samowola.
(-) Cristian Flachbett
______________________________
były prezydent Republiki Santanii i Burgii
jeden z jej twórców
poseł
polityk
Cristian Flachbett
 
Posty: 492
Dołączył(a): 24 sie 2012, o 12:06

Re: Reklama

Postprzez Nikolai Petrović » 28 paź 2012, o 19:27

Jak zwał tak zwał, ważne jest to by przeciągnąć mieszkańców :) Fajnie by było gdyby przygotować jakiś epicki tekst który można by wrzucić na forum- musiałby być nie za długi, ale by zawierał wszystkie informacje ;)
Nikolai Petrović
 
Posty: 224
Dołączył(a): 11 sie 2012, o 20:13

Re: Reklama

Postprzez Cristian Flachbett » 28 paź 2012, o 20:17

Ciekawy pomysł. Bardzo realny. Jestem dość dobry z języka polskiego. Postaram się coś wymyślić, ale nie wiem, czy podołam. ;)

Przede wszystkim sama reklama musi być atrakcyjna. ;) Bo coś nienudnego przeczyta potencjalny obywatel. ;)
(-) Cristian Flachbett
______________________________
były prezydent Republiki Santanii i Burgii
jeden z jej twórców
poseł
polityk
Cristian Flachbett
 
Posty: 492
Dołączył(a): 24 sie 2012, o 12:06

Re: Reklama

Postprzez M. L. Russellovic » 29 paź 2012, o 15:16

Hmm.. drugi raz użyję dziś stwierdzenia, ze historia kołem się toczy. Pan Ugledan niegdyś zaproponował dokładnie to samo i odrzuciliśmy pomysł, bo był dobrobyt o ile pamiętam. Sama reklama jest teoretycznie dobrym pomysłem, jeśli będzie ciekawa pod względem treści i zachęcająca to dlaczego nie? Z drugiej strony, czy chcemy mieć na forum gromadę ludzi, którzy nie do końca łapią co to mikronacja? Przecież było to na początku SiB, co prawda pomogło przyciągnąć poważne persony, ale ci nowi w mikroświecie po prostu odeszli. Osobiście musiałbym zobaczyć taką reklamę, jak rozumiem pan Flachbett zgodził się ja stworzyć, tak?
Avatar użytkownika
M. L. Russellovic
 
Posty: 246
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 20:47

Re: Reklama

Postprzez Cristian Flachbett » 29 paź 2012, o 18:45

M. L. Russellovic napisał(a):Hmm.. drugi raz użyję dziś stwierdzenia, ze historia kołem się toczy. Pan Ugledan niegdyś zaproponował dokładnie to samo i odrzuciliśmy pomysł, bo był dobrobyt o ile pamiętam. Sama reklama jest teoretycznie dobrym pomysłem, jeśli będzie ciekawa pod względem treści i zachęcająca to dlaczego nie? Z drugiej strony, czy chcemy mieć na forum gromadę ludzi, którzy nie do końca łapią co to mikronacja? Przecież było to na początku SiB, co prawda pomogło przyciągnąć poważne persony, ale ci nowi w mikroświecie po prostu odeszli. Osobiście musiałbym zobaczyć taką reklamę, jak rozumiem pan Flachbett zgodził się ja stworzyć, tak?



Nie, nie zgodziłem się jej stworzyć. Po prostu wyraziłem chęć ,w razie czego, stworzenia tego. Innymi słowy, napiszę, gdy będzie sytuacja awaryjna.

Myślę, że reklama to dobra idea, ale nie teraz. Teraz nie powinniśmy zajmować się banerami czy innymi gadżetami, tylko REKLAMOWANIEM WŚRÓD INNYCH, ale SAMEMU (PRYWATNIE). ;)
(-) Cristian Flachbett
______________________________
były prezydent Republiki Santanii i Burgii
jeden z jej twórców
poseł
polityk
Cristian Flachbett
 
Posty: 492
Dołączył(a): 24 sie 2012, o 12:06

Re: Reklama

Postprzez M. L. Russellovic » 29 paź 2012, o 19:11

Mógłby pan dokładniej się wyrazić?
Avatar użytkownika
M. L. Russellovic
 
Posty: 246
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 20:47

Re: Reklama

Postprzez Cristian Flachbett » 29 paź 2012, o 19:17

Chodzi mi o to, że powinniśmy sami szukać mieszkańców, np. zaraz pan Rutzeldorf zaloguje się na GG, i napisze do kogoś, ażeby przyszedł do państwa. STOP dla BANERÓW i REKLAM!
(-) Cristian Flachbett
______________________________
były prezydent Republiki Santanii i Burgii
jeden z jej twórców
poseł
polityk
Cristian Flachbett
 
Posty: 492
Dołączył(a): 24 sie 2012, o 12:06


Powrót do Dyskusja o SiB

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron