Czyżby kryzys?

Re: Czyżby kryzys?

Postprzez Robert Schmitz » 15 sty 2013, o 21:24

Interland oczywiście też z chęcią zaprosimy do związku z Victorią ;) Miejsca dla aktywnych państw nigdy za mało, zwłaszcza z bogatą historią ;)
Robert Schmitz
 
Posty: 16
Dołączył(a): 24 sie 2012, o 23:50

Re: Czyżby kryzys?

Postprzez M. L. Russellovic » 15 sty 2013, o 21:50

Zgadzam się, Napoleona przynajmniej na jakiś czas należy odsunąć do władzy, jeśli powróci to tę władzę mu się odda. Co natomiast z Konstytucją?
Avatar użytkownika
M. L. Russellovic
 
Posty: 246
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 20:47

Re: Czyżby kryzys?

Postprzez Pavel' Abramovic: » 15 sty 2013, o 22:27

Cóż - nie jestem pewny dalszych losów Interlandu, a mogę zawsze pomagać w budowaniu innych. W tym momencie mogę pomóc robiąc mapy (odstresowuje mnie to). Fuzja raczej nie wchodzi w grę nie dlatego, że żywię jakąkolwiek urazę, a dlatego, że gubię się w innych krajach :P Już nie mówiąc o fuzji Interland-Victoria, gdzie są regiony XIX, XX, XXI wieczne, a Interland to w przybliżeniu późny XXI albo i XXII wiek
;p
Pavel' Abramovic:
Prezydent Republiki Interlandu
informacja o multikontach
Pavel' Abramovic:
Administrator
 
Posty: 349
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 02:13
Lokalizacja: Novograd, Interland

Re: Czyżby kryzys?

Postprzez Robert Schmitz » 16 sty 2013, o 19:47

Nie takie rzeczy się robiło ;)

To w takim razie proszę o pomoc. Z kim moglibyśmy się skontaktować aby rozpocząć jakieś rozmowy o propozycji związku RSiB i RV? Z góry dziękuję za pomoc :)
Robert Schmitz
 
Posty: 16
Dołączył(a): 24 sie 2012, o 23:50

Re: Czyżby kryzys?

Postprzez Nikolai Petrović » 16 sty 2013, o 21:12

Cóż...Napoleon był pierwszym konsulem, ja jestem drugim, a Michael trzecim. Więc niech Pan kontaktuje się ze mną lub Michaelem.
Nikolai Petrović
 
Posty: 224
Dołączył(a): 11 sie 2012, o 20:13

Re: Czyżby kryzys?

Postprzez Pavel' Abramovic: » 17 sty 2013, o 00:32

Wolałbym, żeby te rozmowy były jednak przeprowadzone jawnie :/
Pavel' Abramovic:
Prezydent Republiki Interlandu
informacja o multikontach
Pavel' Abramovic:
Administrator
 
Posty: 349
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 02:13
Lokalizacja: Novograd, Interland

Re: Czyżby kryzys?

Postprzez M. L. Russellovic » 17 sty 2013, o 11:09

Nie widzę powodu, by ów rozmowy były tajne. Nie widzę też powodu, by po paru dniach nieaktywności od razu poddawać się wpływom innego kraju.
Avatar użytkownika
M. L. Russellovic
 
Posty: 246
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 20:47

Re: Czyżby kryzys?

Postprzez Robert Schmitz » 17 sty 2013, o 19:37

Ja nie widzę komplikacji aby rozmowy były w jak największym stopniu jawne :)
Robert Schmitz
 
Posty: 16
Dołączył(a): 24 sie 2012, o 23:50

Re: Czyżby kryzys?

Postprzez Cristian Flachbett » 17 sty 2013, o 19:40

Otóż to, p. Michale. W wielkim stylu powracam i po przeczytaniu całej dyskusji muszę krzyknąć: "STOP!".

Widzę, że wszyscy tutaj się zagalopowali.

Połączyć dwa albo trzy państwa, zmieniać ustroje, nastroje i inne rzeczy w kilka godzin - to nieodpowiedzialne i kompletnie dziecinne.

Ażeby powstało coś dobrego, wręcz wspaniałego, potrzeba dogłębnego przemyślenia sprawy i rozważenia jej z każdej strony kolejno.

Jestem za niepodległą i niesuwerenną Santanią i Burgią, bez fuzji i bez SiB jako kraju związkowego w RV.

Myślicie, że jestem teraz egoistą. Jednakże nie jestem nim. Po prostu uważam, że naszemu krajowi daje się za mało czasu. Za mało czasu na wrócenie do dawnej formy. Poczekajmy. Być może się powtarzam, ale taka prawda - przystopujmy, Panowie.

Proponuję wybory prezydenckie i odsunięcie Talleyranda od władzy. Nie dlatego, że jestem opozycją, ale dlatego, że potrzeba nam aktywnego włodarza. ;)
(-) Cristian Flachbett
______________________________
były prezydent Republiki Santanii i Burgii
jeden z jej twórców
poseł
polityk
Cristian Flachbett
 
Posty: 492
Dołączył(a): 24 sie 2012, o 12:06

Re: Czyżby kryzys?

Postprzez Hewret Primus » 18 sty 2013, o 14:21

Drogi Cristianie Flachbettcie!

Kolejne wybory w RSiB nie rozpoczną rozwoju, a będą kontynuować stagnację Pańskiego kraju. Jak to ktoś na forum mikronacje napisał, tworzenie kolejnych mikronacji i utrzymywanie trupów doprowadza do upadku większych mikronacji, np: RON, Polondia, Tyrencja. Może zamiast utrzymywać staruszka przy respiratorze, lepiej rozpocząć nowy rozdział w historii?
Hewret Primus
 
Posty: 25
Dołączył(a): 6 lis 2012, o 16:46

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusja o SiB

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron