Co dalej?

Re: Co dalej?

Postprzez M. L. Russellovic » 7 paź 2012, o 21:18

Ano do pracy. Proszę o moderatora w tym dziale, tak samo jak Cristian. Zaczniemy wkrótce powoli budowę forum. A tak poza tematem to chciałbym zaprosić wszystkich obywateli SiB na moje wykłady o Szelenyi i wszystkim co z nią zwiazane. Zaczną się, gdy ogarniemy forum :) .
Avatar użytkownika
M. L. Russellovic
 
Posty: 246
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 20:47

Re: Co dalej?

Postprzez Pavel' Abramovic: » 7 paź 2012, o 21:27

Uprawnienia moderacyjne zostały przyznane. Jeśli mają być dokonane jakieś zmiany w ilości / ułożeniu poddziałów - proszę pisać na PW.
Pavel' Abramovic:
Prezydent Republiki Interlandu
informacja o multikontach
Pavel' Abramovic:
Administrator
 
Posty: 349
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 02:13
Lokalizacja: Novograd, Interland

Re: Co dalej?

Postprzez Cristian Flachbett » 8 paź 2012, o 17:39

Witaj i tutaj Michaelu! ;)

Dziękuję za przyznane mi prawa. I tak jak powiedział pan Paweł, do roboty! ;)
(-) Cristian Flachbett
______________________________
były prezydent Republiki Santanii i Burgii
jeden z jej twórców
poseł
polityk
Cristian Flachbett
 
Posty: 492
Dołączył(a): 24 sie 2012, o 12:06

Re: Co dalej?

Postprzez Nikolai Petrović » 8 paź 2012, o 18:39

Pan Paweł ma być Santanem, ja bym chciał zostać Szelenem ;) Zastanawiam się nad Nikolai Petrović, właściwie powinno być Nikola...ale jak by to wyglądało na forum ? "Panie Nikola ?" :D
Nikolai Petrović
 
Posty: 224
Dołączył(a): 11 sie 2012, o 20:13

Re: Co dalej?

Postprzez Nikolai Petrović » 8 paź 2012, o 19:17

W razie czego służę pomocą, wiem co nieco o tych krajach ;)

A jakby stworzyć wirtualną Jugosławię ? Przykładowo Santania-Chorwacja, Burgia-Serbia i Szelenia-Słowenia ? :)

Panie Cristianie, brak numeru GG w v-świecie jest porównywalny do braku komórki przez posła :D
Nikolai Petrović
 
Posty: 224
Dołączył(a): 11 sie 2012, o 20:13

Re: Co dalej?

Postprzez Cristian Flachbett » 8 paź 2012, o 19:33

Panie Mikołaju, pozostańmy przy pomyśle moim i pana Rutzeldorfa. Gdyby większość jednak była za projektem wirtualnej Jugosławii, wtedy rezygnuję z mieszkania w RSiB. Zdecydowanie nie lubię krajów bałkańskich, już ledwo co, zgodziłem się na pomysł pana Michaela.
Myślę, że Gadu-Gadu jest dość niebezpiecznym komunikatorem, nawet nie dość, a bardzo. ;)
Proszę o kontakt na PW, panie Kamieniecki, jeśli ma Pan do mnie jakieś pytania, pomysły bądź sugestie, a widzę i słyszę, że Pan owe posiada. ;)
(-) Cristian Flachbett
______________________________
były prezydent Republiki Santanii i Burgii
jeden z jej twórców
poseł
polityk
Cristian Flachbett
 
Posty: 492
Dołączył(a): 24 sie 2012, o 12:06

Re: Co dalej?

Postprzez Pavel' Abramovic: » 8 paź 2012, o 19:38

Hihi, Gadu nie jest niebezpieczne, jeśli się wie, jak go używać ;)
Polecam http://pidgin.im - "odbiera" Gadu, jak i Facebooka czy GTalka i inne Jabbery ;)
Pavel' Abramovic:
Prezydent Republiki Interlandu
informacja o multikontach
Pavel' Abramovic:
Administrator
 
Posty: 349
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 02:13
Lokalizacja: Novograd, Interland

Re: Co dalej?

Postprzez Nikolai Petrović » 8 paź 2012, o 20:07

GG jest niebezpieczne ? Jeśli ma się trochę oleju w głowie to jest w 100% bezpieczne ;) Wiadomo że od czasu do czasu trafi się jakiś natręt który będzie spamował, ale od tego jest opcja "zablokuj". Bardziej nie bezpieczny jest Skype, mianowicie chodzi mi o wirus który grasuje od kilku dni i może on popsuć komputer.
Dlaczego pan tak nie lubi naszych południowych słowiańskich braci ? ;)
Nikolai Petrović
 
Posty: 224
Dołączył(a): 11 sie 2012, o 20:13

Re: Co dalej?

Postprzez M. L. Russellovic » 8 paź 2012, o 20:49

Panie Mikołaju nie omieszkam skorzystać z pomocy. A samo nazwisko Petrović bardzo dobrze brzmi. Pragnę zauważyć że moje imię i nazwisko też nie jest do końca poprawne, ale nie popadajmy w paranoję. Co do pomysłu mikronacyjnej Jugosławii powiem tlykotyle że podstawowe założenie SiB to wielokulturowość i różnokulturowość. Jakkolwiek dziwnie by to nie zabrzmiało ;) . Sam pomysł z Szelenyą zaaplikowałem, ponieważ nie zauważyłem mikronacji o tej kulturze. Panie Mikołaju zapraszam również do czynnego udziału w Muzeum, które powstanie i będzie propagować historię i kulturę Szelenyi.

A zmieniając temat to proszę pana Abramovica (swoją drogą nazwisko na Szelena juz jest :) ) o utworzenie forum SiB tak jak forum Interlandu. Zaś rozpiskę działów dostarczę w najbliższych dniach. Resztę już będą budowali wszyscy :) .
Avatar użytkownika
M. L. Russellovic
 
Posty: 246
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 20:47

Re: Co dalej?

Postprzez Pavel' Abramovic: » 8 paź 2012, o 22:13

Hm, już jest forum RSiB, o ile widzę ;) Wystarczy tylko dodać logo i działy.

Nazwisko moje czyta się niemal jak polskie - oryg. int. Abramovic: czyta się "Abramowicz". "c:" to uproszczona forma zapisu c z interlandzkim znakiem twardym, muszę kiedyś wrzucić na forum jak wygląda forma pisana; czasem zamiennie stosowany jest "umlaut". Niemniej ktoś musi "zaopiekować się" Santanią ;)

Prawdopodobnie przyjmę jakieś mało arystokratyczne nazwisko i nazwę się Gomez, Lopez czy inny García ;) Wolę być w RSiB 'głupim demokratą' jeśli chodzi o politykę xD Będzie to śmieszne zaprzeczenie i parodia moich realowych leseferystycznych poglądów ;P
Pavel' Abramovic:
Prezydent Republiki Interlandu
informacja o multikontach
Pavel' Abramovic:
Administrator
 
Posty: 349
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 02:13
Lokalizacja: Novograd, Interland

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusja o SiB

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron