Co dalej?

Re: Co dalej?

Postprzez Nikolai Petrović » 7 paź 2012, o 15:30

Nie podoba mi się odchodzić z tego forum :roll: Mamy zamienić ładne forum bez reklam, na to coś zwane fora.pl ? Ale jak taką podjęliście decyzję to i ja idę :) Miałem ochotę zmienić narodowość na Szelenów, ale nie mogę znaleźć jakiegoś fajnego imienia i nazwiska to zostanę przy Burgii :D
Nikolai Petrović
 
Posty: 224
Dołączył(a): 11 sie 2012, o 20:13

Re: Co dalej?

Postprzez Pavel' Abramovic: » 7 paź 2012, o 15:32

Aha. I tak gmach Wspólnoty pozostał zamieszkany przez jednego gościa... Za mało to, by nazywać się Wspólnotą.

Cóż - nie powiem, że będę was wyczekiwał z kolacją. Ale w sumie oczekuję, że znowu wszystko się zapadnie. A wtedy przyjmę was jak ojciec marnotrawnego syna. W każdym razie w tym zamku macie swoją komnatę. Przyjdźcie i zapalcie świecę, a zastaniecie wszystko tak, jak je zostawiliście.

(I tak nie zniesiecie udręki posiadania forum na fora.pl ;) A powyższy tekst był pełny metafor, bo właśnie skończyłem łykać Grę o Tron. W 8 dni przez moje palce przeszło 830 stron najbardziej epickiej powieści jaką przeczytałem przez ostatnie parę lat. Myślę, że kolejne 7 tomiszczy również mnie nie zawiedzie :P )
Pavel' Abramovic:
Prezydent Republiki Interlandu
informacja o multikontach
Pavel' Abramovic:
Administrator
 
Posty: 349
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 02:13
Lokalizacja: Novograd, Interland

Re: Co dalej?

Postprzez Nikolai Petrović » 7 paź 2012, o 15:38

Zgadzam się, "Zamienił stryjek siekierkę na kijek" :)
Nikolai Petrović
 
Posty: 224
Dołączył(a): 11 sie 2012, o 20:13

Re: Co dalej?

Postprzez Otto von Teller » 7 paź 2012, o 15:39

Przy Uczcie dla wron poziom spada, a w Tańcu ze smokami niepotrzebnie wszystko Martin komplikuje wprowadzając masę nowych postaci i wątków. Fani się zastanawiają czy autor Pieśni Lodu i Ognia skończy cykl bo już swoje lata ma. GoT zaczął pisać w '91 roku a drukiem powieść ukazała się w '96. Teraz jest serial (IMHO nie umywa się do książki) więc G.R.R.M. spręża się trochę z pisaniem co różnie może się odbić na poziomie dwóch ostatnich tomów cyklu.
(-) Otto von Teller pseudonim Talerz
Mieszkaniec radioaktywnych okolic Winkopolis
Avatar użytkownika
Otto von Teller
 
Posty: 23
Dołączył(a): 12 sie 2012, o 16:58
Lokalizacja: Winktown

Re: Co dalej?

Postprzez Nikolai Petrović » 7 paź 2012, o 17:58

Panie Cristianie, mogę prosić o numer GG ;)
Nikolai Petrović
 
Posty: 224
Dołączył(a): 11 sie 2012, o 20:13

Re: Co dalej?

Postprzez Cristian Flachbett » 7 paź 2012, o 19:01

Panie Otto, może ma Pan rację. Może faktycznie to strzał w stopę, może rzeczywiście przenosiny z tego forum, na forum o hostingu fora.pl jest błędnym krokiem, ale proszę zauważyć, że na forum Wspólnoty Pałac Prezydencki w RSiB jest już podforum, co oznacza, że w Pałacu nie można mieć już kilku sal itp. Pan Rutzeldorf, jeśli mogę przytoczyć te słowa, nazwał to forum "syfem". Nie mogę się z tym nie zgodzić, ale również nie mogę się z tym zgodzić. Na serwerze fora.pl wytrzymaliśmy ponad rok. Ludzie narzekali, że mogłoby być ono lepsze, ale aktywności to nam ani nie zabrało, ani nie dało.
Jeśli chodzi o moje mikronacyjne zaangażowanie - w tejże chwili v-świat jest pogrążony w głębokim kryzysie, z którego nie prędko wyjdzie. Obecnie lepiej jest mieć kilka obywatelstw, aniżeli jedno.
Będę mocniej zaangażowany w Santanię, Burgię i Szelenię, lecz nie przestanę mieszkać w Victorii.

Panie Mikołaju, radzę zostać Panu Santanem. W końcu ja jestem Burgiem, a pan Michael Szelenem. ;)
Niestety, lub stety, nie posiadam Gadu-Gadu. Jeśli chciałby Pan ze mną "porozmawiać" na osobności, proszę o kontakt na PW. ;)

Serdecznie dziękuję Panu, panie Pawle, za tak miłą gościnę, i mam nadzieję, że to, co Pan mówi/ł, jest prawdą, aczkolwiek nie chcę wierzyć, iż ona miałaby się ziścić.
(-) Cristian Flachbett
______________________________
były prezydent Republiki Santanii i Burgii
jeden z jej twórców
poseł
polityk
Cristian Flachbett
 
Posty: 492
Dołączył(a): 24 sie 2012, o 12:06

Re: Co dalej?

Postprzez Pavel' Abramovic: » 7 paź 2012, o 19:37

Kto powiedział, że Pałac Prezydencki nie może mieć podfor? ;)

We do magic on this forum. Magic, I say.
Pavel' Abramovic:
Prezydent Republiki Interlandu
informacja o multikontach
Pavel' Abramovic:
Administrator
 
Posty: 349
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 02:13
Lokalizacja: Novograd, Interland

Re: Co dalej?

Postprzez Cristian Flachbett » 7 paź 2012, o 20:43

Jeśli może mieć, to pan Rutzeldorf cofa swe słowa, i pozostajemy tutaj. ;)
(-) Cristian Flachbett
______________________________
były prezydent Republiki Santanii i Burgii
jeden z jej twórców
poseł
polityk
Cristian Flachbett
 
Posty: 492
Dołączył(a): 24 sie 2012, o 12:06

Re: Co dalej?

Postprzez M. L. Russellovic » 7 paź 2012, o 20:55

Witam, nazywam się Michal Luka Russellovic, czyli dawny Michael A. Rutzeldorf ;) . Powracam z klimatem szeleńskim i zamiarem powrotu do państwa. Jestem pewien, że zostaniemy na wspólnotowym forum, pod warunkiem że możliwe będzie tutaj tworzenie podforów w naszym kraju. Przepraszam, że przedstawiłem się tutaj, ale chciałem od razu wejść w dyskusję.

PS. Panie Kamieniecki, pisał pan, że wyraża pan chęć bycia Szelenem. Myślę, że imię i nazwisko to nie kłopot i jeśli pan chce to z radością pomogę jakieś panu wybrać.
Avatar użytkownika
M. L. Russellovic
 
Posty: 246
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 20:47

Re: Co dalej?

Postprzez Pavel' Abramovic: » 7 paź 2012, o 21:08

A jednak ;) Witamy więc z powrotem. Będąc tutaj możecie też otrzymać moją pomoc przy rozwijaniu Santanii. Tak więc... do pracy, Rodacy?
Pavel' Abramovic:
Prezydent Republiki Interlandu
informacja o multikontach
Pavel' Abramovic:
Administrator
 
Posty: 349
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 02:13
Lokalizacja: Novograd, Interland

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusja o SiB

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron