Misje dyplomatyczne

Misje dyplomatyczne

Postprzez M. L. Russellovic » 23 paź 2012, o 20:41

Chciałbym dowiedzieć się, z jakimi krajami powinniśmy nawiązać kontakty wg. obywateli. Osobiście wskazuję na RON i Interland oczywiście ;) . A wy jak myślicie?
Avatar użytkownika
M. L. Russellovic
 
Posty: 246
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 20:47

Re: Misje dyplomatyczne

Postprzez Nikolai Petrović » 23 paź 2012, o 20:50

Dobre pytanie, moje propozycje to:
-Wurstlandia
-Trizondal
-Tyrencja
-Samunda
-Rotria
-Al Rajn ;)

Z tego co pamiętam nie dawno prowadziliście rozmowy z Chambord i co ? Chcą wrócić lub dołączyć do WM ?
Nikolai Petrović
 
Posty: 224
Dołączył(a): 11 sie 2012, o 20:13

Re: Misje dyplomatyczne

Postprzez Cristian Flachbett » 23 paź 2012, o 20:56

Ministerstwo Spraw Zagranicznych to jedno z najważniejszych resortów. Misje dyplomatyczne są trudne do przebycia. Łatwością jest zarejestrowanie się na forum jakiegoś państwa, jednak sztuką już jest dogadywanie się, stworzenie dobrych stosunków.

Republika Santanii i Burgii ma już za sobą wędrówki do Agurii, RON itd. To nie znaczy, że nie można się tam udać ponownie, a wręcz przeciwnie. Jako pierwszą stawiam właśnie Rzeczpospolitą Obojga Narodów. Następnie udałbym się do "sąsiedniego" państwa - Interlandu. Potem stawiałbym na następujące kraje: Chambord, Al-Rajn, Samunda oraz Republika Francuska, ew. Nordia. ;)

Odnosząc się do wypowiedzi p. Petrovicia: prowadziłem rozmowy z Chambord i nie chcą dołączyć do Wspólnoty. Planują członkostwo w nijakiej Koronie Ebruzów, projekt ten dopiero powstaje, i nie wiem, na czym on będzie polegał.
(-) Cristian Flachbett
______________________________
były prezydent Republiki Santanii i Burgii
jeden z jej twórców
poseł
polityk
Cristian Flachbett
 
Posty: 492
Dołączył(a): 24 sie 2012, o 12:06

Re: Misje dyplomatyczne

Postprzez Nikolai Petrović » 23 paź 2012, o 21:55

Korona Ebruzów ? Hmmm, chyba to jest związane z Dreamlandem i Elderlandem- kiedyś na planecie chyba było coś o tym napisane. ;)
Nikolai Petrović
 
Posty: 224
Dołączył(a): 11 sie 2012, o 20:13

Re: Misje dyplomatyczne

Postprzez M. L. Russellovic » 24 paź 2012, o 16:21

A mi nadal kojarzy się to tylko z arbuzami. Swoją drogą pan Flachbett wspominał coś, że kanclerz chambrodzki nas wkrótce zaszczyci. Wurstlandia na pewno nie będzie an liście mikronacji do odwiedzenia, skłonniejszy jestem do listy p. Flachbetta.
Avatar użytkownika
M. L. Russellovic
 
Posty: 246
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 20:47

Re: Misje dyplomatyczne

Postprzez Nikolai Petrović » 24 paź 2012, o 17:53

A według mnie RSiB powinno zakopać topór wojenny z Wurstladnią ;) Jak obywatele RSiB założyli Księstwo Chambord też się zbulwersowaliście, więc postawcie się na miejscu KW.
Michael mnie również najpierw skojarzyło się z arbuzami :lol:
Nikolai Petrović
 
Posty: 224
Dołączył(a): 11 sie 2012, o 20:13

Re: Misje dyplomatyczne

Postprzez Cristian Flachbett » 24 paź 2012, o 18:26

Republika Santanii i Burgii nie może zakopać topora wojennego z Wurstlandią, jak to pan Petrović nazwał. To wykluczone i niemożliwe. Zapewne nikt w SiB nie zapomniał o tym, co się działo rok temu, i zapewne nikt w KW też o tym nie zapomniał. Nie wiedzą o tym ewentualnie obywatele, których jeszcze wtedy w kraju nie było, lub po prostu nie znają jego historii. ;) Zresztą - Wurstlandia to nie jest kraj godny odwiedzenia. Jedynymi postami pisanymi na forum jest SPAM, np. sondaże/ankiety "Czy lubicie Ludwika?" itp. W tej chwili to państwo kompletnie anarchistyczne.

Tak, możliwe, że pan Fayet u nas zagości, i mam taką radosną nadzieję. ;)
(-) Cristian Flachbett
______________________________
były prezydent Republiki Santanii i Burgii
jeden z jej twórców
poseł
polityk
Cristian Flachbett
 
Posty: 492
Dołączył(a): 24 sie 2012, o 12:06

Re: Misje dyplomatyczne

Postprzez Abdullah Aykm » 24 paź 2012, o 19:56

SIB może zacząć rozmowę z Apaczowem rejestracja na forum może się przydać mogę być pośrednikiem Apaczowa w rozmowach dyplomatycznych
Szejk Mufiti Abdullah Aykm
Imam Islamski
Abdullah Aykm
 
Posty: 61
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 14:51

Re: Misje dyplomatyczne

Postprzez Cristian Flachbett » 24 paź 2012, o 20:36

Nie wiem, panie Aykm, czy Apaczowo jest godne naszego przybycia tam? Proszę o jakieś argumenty. ;)
(-) Cristian Flachbett
______________________________
były prezydent Republiki Santanii i Burgii
jeden z jej twórców
poseł
polityk
Cristian Flachbett
 
Posty: 492
Dołączył(a): 24 sie 2012, o 12:06

Re: Misje dyplomatyczne

Postprzez Abdullah Aykm » 24 paź 2012, o 20:42

Argumentuje ze jesteśmy w trakcie uaktualnia apaczowa (tak samo jak wy) po drugie mamy technologie które wam pomogą zarówno wspólnocie i wam np zdobyć planetę lub coś w tym stylu a po za tym (mi osobiście się nie opłacało do was przybyć a przybyłem) może być tak ze i założyciel wspólnoty podpiszą z AP jakiś traktat lub coś w tym stylu
z poważaniem
Abdullah Aykm
Szejk Mufiti Abdullah Aykm
Imam Islamski
Abdullah Aykm
 
Posty: 61
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 14:51

Następna strona

Powrót do Dyskusja o SiB

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron