Misje dyplomatyczne

Re: Misje dyplomatyczne

Postprzez Pavel' Abramovic: » 24 paź 2012, o 21:02

Cóż to za technologie posiada Apaczowo?

(Btw, niedługo udostępnię możliwość posiadania różnych nazwisk w różnych krajach. Niestety sprawa guzika edytuj w RSiB to chyba wina stylu, bo nie mogę go naprawić :/ )
Pavel' Abramovic:
Prezydent Republiki Interlandu
informacja o multikontach
Pavel' Abramovic:
Administrator
 
Posty: 349
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 02:13
Lokalizacja: Novograd, Interland

Re: Misje dyplomatyczne

Postprzez Abdullah Aykm » 24 paź 2012, o 21:04

mamy technologie które pozwalają na zasiedlanie v-kosmosu

skrypt macie chyba popsuty
Szejk Mufiti Abdullah Aykm
Imam Islamski
Abdullah Aykm
 
Posty: 61
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 14:51

Re: Misje dyplomatyczne

Postprzez Pavel' Abramovic: » 24 paź 2012, o 21:25

Nie skrypt, a jeśli już to imageset albo styl. Ze skryptem wszystko jest w porządku, wystarczy np. kliknąć "usuń" i nie usuwać posta, tylko zmienić w adresie delete na edit. I działa, tylko linku bezpośredniego nie ma.

Interland również posiada taką technologię, ba, używa jej. Posiadamy ziemie na Pollinie i Mikrze.
Pavel' Abramovic:
Prezydent Republiki Interlandu
informacja o multikontach
Pavel' Abramovic:
Administrator
 
Posty: 349
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 02:13
Lokalizacja: Novograd, Interland

Re: Misje dyplomatyczne

Postprzez M. L. Russellovic » 25 paź 2012, o 18:34

Nie uważam póki co Apaczowa za ważny cel na naszej dyplomatycznej mapie ;) . Zobaczy jak sie tam sprawa potoczy. A gdyby KW zmieniło swoje nastawienie co do nas, jak my do Chambordu, to byśmy się tam udali. Rzeczywistość jest jednak inna.
Avatar użytkownika
M. L. Russellovic
 
Posty: 246
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 20:47

Re: Misje dyplomatyczne

Postprzez Cristian Flachbett » 25 paź 2012, o 18:37

Panie Aykm, żadnym argumentem są jakieś technologie. Kosmos (czy odwiedzanie go) w v-świecie to, moim zdaniem, coś niepotrzebnego, zbędnego - wręcz głupota. ;)

Nie wiem nadal, czy powinniśmy Apaczowo odwiedzić. Nic to nie kosztuje, i można, ale czy warto - bo to jest jedyne pytanie.
(-) Cristian Flachbett
______________________________
były prezydent Republiki Santanii i Burgii
jeden z jej twórców
poseł
polityk
Cristian Flachbett
 
Posty: 492
Dołączył(a): 24 sie 2012, o 12:06

Re: Misje dyplomatyczne

Postprzez Nikolai Petrović » 25 paź 2012, o 21:33

Póki co nie warto, priorytetem są duże mikronacje które mogą nam coś zaoferować. Lista którą Pan Flachbett opublikował jest niepełna, dodałbym jeszcze m.in. RON, Brytanie, Agurie i Scholandie (która widzę też ledwo dycha).
Nikolai Petrović
 
Posty: 224
Dołączył(a): 11 sie 2012, o 20:13

Re: Misje dyplomatyczne

Postprzez Cristian Flachbett » 26 paź 2012, o 18:59

Panie Petrović, proszę o wnikliwe czytanie tekstu. Na mojej liście znajduje się RON. Co prawda nie ma Agurii, Brytanii czy Scholandii, jednakże sam Pan zauważył, iż Scholandia "ciężko dycha". A gdy ciężko oddycha, to jaki jest sens udania się tam? Aguria, z tego co wiem, również umiera, jak już nie umarła. Brytania to wielka niewiadoma, do której można się udać, lecz nie trzeba. Moja lista to spis państw priorytetowych. To te kraje, które ja wymieniłem, dadzą nam może nie popularność i sławę, lecz większą rozpoznawalność w v-świecie. Potencjalny obywatel przegląda forum, np. Al-Rajn, i czyta, jakie są tam ambasady. Patrzy, a tam widnieje napis: "Republika Santanii i Burgii". Z ciekawości ludzkiej wchodzi na nasze forum, i znowu czyta i patrzy. I może w ten sposób, nawet, przybędzie nam mieszkańców... ;)
(-) Cristian Flachbett
______________________________
były prezydent Republiki Santanii i Burgii
jeden z jej twórców
poseł
polityk
Cristian Flachbett
 
Posty: 492
Dołączył(a): 24 sie 2012, o 12:06

Re: Misje dyplomatyczne

Postprzez M. L. Russellovic » 26 paź 2012, o 19:20

Popieram pana Flachbetta. Myślę, że są tylko dwa miejsca, w które nie należy się udać: KW (jednak przybył do nas p. Sinner, więc może by się coś udało wynegocjować) i Trizondal ze względu na pewne... faux pas tam popełnone.
Avatar użytkownika
M. L. Russellovic
 
Posty: 246
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 20:47

Re: Misje dyplomatyczne

Postprzez Nikolai Petrović » 26 paź 2012, o 20:40

Chodziło mi o moją listę którą Pan opublikował w Sprint SiB, ale no cóż media :D
Nikolai Petrović
 
Posty: 224
Dołączył(a): 11 sie 2012, o 20:13

Re: Misje dyplomatyczne

Postprzez Cristian Flachbett » 26 paź 2012, o 21:35

Jeśli tak wygląda sytuacja, to bardzo przepraszam. Ja cytowałem pańską wypowiedź, nie dopisywałem / nie odejmowałem państw. ;)
(-) Cristian Flachbett
______________________________
były prezydent Republiki Santanii i Burgii
jeden z jej twórców
poseł
polityk
Cristian Flachbett
 
Posty: 492
Dołączył(a): 24 sie 2012, o 12:06

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusja o SiB

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron