Witajcie.

Dopiero co przybyłeś do Wspólnoty? Przedstaw się i przywitaj z jej mieszkańcami. Tutaj dostaniesz wskazówki co do dalszego pobytu. :: If you are speaking English or even other languages, you're welcome to post your greetings and introduce yourself. You can also ask for directions here.

Witajcie.

Postprzez Nikolai Petrović » 22 gru 2012, o 10:51

Witajcie.
Tak, pewnie wielu z was ma ochotę mnie teraz "wyzwać" delikatnie mówiąc...zróbcie to ;) Wiem, że zachowałem się jak świnia bo nagle znikłem. To może teraz moje wyjaśnienia. Z dnia na dzień popsuł mi się komputer i stał tak z tydzień, jak już został naprawiony miałem bardzo dużo zajęć i nie miałem kiedy wrócić no i zapomniałem już v-świecie. Przybywam z powrotem i nie liczę, że przyjmiecie mnie z otwartymi ramionami, ale pozwólcie mi działać na terenach wspólnoty. I proszę o przebaczenie ;)
Nikolai Petrović
 
Posty: 224
Dołączył(a): 11 sie 2012, o 20:13

Re: Witajcie.

Postprzez Napoleon Talleyrand » 22 gru 2012, o 11:53

Witam szanownego pana.
My się nie znamy, więc należy mi się przedstawić. Nazywam Napoleon Jean Talleyrand - Baptiste - Colbert. Od niedawna mieszkam w RSiB i ostatnio, ze względu na dymisje pana Flachbetta, otrzymałem ogromny zaszczyt i zostałem prezydentem Republiki.
Zapraszam pana do pracy w Zgromadzeniu Konstytucyjnym (zaraz wydam odpowiedni dokument otwierający jego obrady). Oczywiście ma pan u mnie czystą kartę, bo nie znam ani pańskich dokonań, ani pańskich porażek :D.
(-) Napoleon Jean Talleyrand - Baptiste - Colbert
Pierwszy Konsul Republiki Santanii i Burgii
b. Prezydent Republiki Santanii i Burgii
Avatar użytkownika
Napoleon Talleyrand
 
Posty: 136
Dołączył(a): 9 gru 2012, o 00:41

Re: Witajcie.

Postprzez Nikolai Petrović » 22 gru 2012, o 12:25

Witam bardzo serdecznie Pana prezydenta. Dziękuje za miłe i ciepłe przyjecie, ale również chciałbym podziękować za propozycje pracy w Zgromadzeniu Konstytucyjnym do którego zresztą chętnie przystąpię o ile nikt nie będzie miał nic przeciwko.
Nikolai Petrović
 
Posty: 224
Dołączył(a): 11 sie 2012, o 20:13

Re: Witajcie.

Postprzez M. L. Russellovic » 22 gru 2012, o 12:43

WItam panie Petrovic :) !

Na szczęście się wszystko wyjaśniło, bo byłem zdegustowany pańskim odejściem, ale już po wszystkim, wszystko wyjaśnone ;) . Serdecznie zapraszam pana do aktywności w Szelenskyim Museum Narodovym, które w końcu (*prawie) zaczęło działalność ;).
Avatar użytkownika
M. L. Russellovic
 
Posty: 246
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 20:47

Re: Witajcie.

Postprzez Cristian Flachbett » 22 gru 2012, o 16:36

Witam serdecznie Pana!

Myślałem, że zrobił Pan sobie z nas, delikatnie mówiąc, "jaja". To znaczy: "tak, będę obywatelem", a potem nagłe zniknięcie. Niezmiernie cieszę się, że Pan powrócił, zapraszam do działalności politycznej i społecznej na terenie Republiki Santanii i Burgii, ale również całej Wspólnoty. ;)
(-) Cristian Flachbett
______________________________
były prezydent Republiki Santanii i Burgii
jeden z jej twórców
poseł
polityk
Cristian Flachbett
 
Posty: 492
Dołączył(a): 24 sie 2012, o 12:06

Re: Witajcie.

Postprzez Pavel' Abramovic: » 23 gru 2012, o 02:09

Krótko: Witam z powrotem, panie Petrović :)
Pavel' Abramovic:
Prezydent Republiki Interlandu
informacja o multikontach
Pavel' Abramovic:
Administrator
 
Posty: 349
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 02:13
Lokalizacja: Novograd, Interland

Re: Witajcie.

Postprzez David Kovacs » 23 gru 2012, o 13:12

Witajcie Towarzyszu!
Mało kreatywne to przywitanie, ale klimat świąteczny przyćmił mnie do głębszych myśli :)
Avatar użytkownika
David Kovacs
 
Posty: 37
Dołączył(a): 18 gru 2012, o 19:18


Powrót do Powitalnia - Introduce Yourself!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron