Komisja Konsularna - nominacja

Re: Komisja Konsularna - nominacja

Postprzez M. L. Russellovic » 5 sty 2013, o 12:38

Czy tak naprawdę trudno pojąć, że jest to tymczasowe? Przecież to krok w stronę rozwoju, zanim skończymy Konstytucję cos się przecież musi dziać i po to powstała Komisja. To co pan powiedział o swoim odejściu to jest szantaż, bo tak to brzmi w 100%. Radzę panu zaprzestać nonsensownej kłotni i pomóc w budowie Republiki.
Avatar użytkownika
M. L. Russellovic
 
Posty: 246
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 20:47

Re: Komisja Konsularna - nominacja

Postprzez Cristian Flachbett » 5 sty 2013, o 13:47

Panie Russelović, jak mam pomóc Republice, kiedy jestem odsunięty od polityki? Kto mnie odsunął? Między innymi Pan.

Nie powołując mnie do Komisji zrobiliście ze mnie świra, który do niczego się nie nadaje, i który jest założycielem państwa, ale jest za głupi na członkostwo w sojuszu i członkostwo w KK, prawda? Tak pewnie sobie teraz myślicie...

Jak widać nic to nie dało, a jedynie nabiło kilka nic nieznaczących postów. Przez całą moją nieobecność tak naprawdę nic kreatywnego w RSiB się nie działo, dopiero kiedy zrzekłeś się władzy panu Talleyrand coś ruszyło.


Tak, oczywiście - Flachbett najgorszym prezydentem w historii, który Republice nic nie dał, tylko jej jeszcze zaszkodził... Czy tak miało wyglądać to zdanie?

Jeśli odejdziesz z kraju tylko dlatego, że nie zostałeś powołany do tymczasowej grupy rządzącej, która ma na celu postawić kraj na nogi to oznacza jedynie, że to własnie tobie uderzyła woda sodowa do głowy.


Nie chcę odejść z powodu Komisji, tylko z powodu tajnego sojuszu pomiędzy trzema politykami w kraju, o którym nas nie poinformowano i z powodu ostrych słów pokierowanych w moją stronę... Ponadto - jestem jedynym członkiem opozycji. Proponuję zmienić nazwę kraju na: "Republika Ruchu i Prawicy" (RRiP). Bardzo podobny skrót do obecnego.
(-) Cristian Flachbett
______________________________
były prezydent Republiki Santanii i Burgii
jeden z jej twórców
poseł
polityk
Cristian Flachbett
 
Posty: 492
Dołączył(a): 24 sie 2012, o 12:06

Re: Komisja Konsularna - nominacja

Postprzez Nikolai Petrović » 5 sty 2013, o 19:56

Tak, oczywiście - Flachbett najgorszym prezydentem w historii, który Republice nic nie dał, tylko jej jeszcze zaszkodził... Czy tak miało wyglądać to zdanie?


Nie przesadzaj ;) Jesteś bardzo ważnym mieszkańcem i sądzę, że gdyby nie ty to RSiB by już nie było. Pamiętam, że Michaela początkowo nie było w kraju dopiero ty go sprowadziłeś.
Nikolai Petrović
 
Posty: 224
Dołączył(a): 11 sie 2012, o 20:13

Re: Komisja Konsularna - nominacja

Postprzez M. L. Russellovic » 5 sty 2013, o 21:07

Nikolai Petrović napisał(a):
Tak, oczywiście - Flachbett najgorszym prezydentem w historii, który Republice nic nie dał, tylko jej jeszcze zaszkodził... Czy tak miało wyglądać to zdanie?


Nie przesadzaj ;) Jesteś bardzo ważnym mieszkańcem i sądzę, że gdyby nie ty to RSiB by już nie było. Pamiętam, że Michaela początkowo nie było w kraju dopiero ty go sprowadziłeś.


Było na odwrót :D .
Avatar użytkownika
M. L. Russellovic
 
Posty: 246
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 20:47


Re: Komisja Konsularna - nominacja

Postprzez M. L. Russellovic » 5 sty 2013, o 22:54

Myślałem, że chodziło o początki Republiki.
Avatar użytkownika
M. L. Russellovic
 
Posty: 246
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 20:47

Poprzednia strona

Powrót do Kancelaria Prezydencka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron